İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

HELMde hotlink koruması varmı ?

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ya aldık ama hicbiseyini bilmiyoruz. bu yuzden kacıncı sorum oldu bilmiyorum. Bant olayı abartı sekilde artmıs benim ve sanırım klasorun birine hotlink koruması yapmam gerekiyor. Tüm sayfaların girdilerinde adresi değiştiremiycem icin KLASOR adı değişmemeli.

Acaba HELMde hotlink koruması yada buna benzer belirli bir KLASORE Sitem harici dısardan erisimi engelleyici bi secenek varmı ?

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
pardon, benim panellerle aram iyi değil hangi panel hangi sistemin bilmediğimden sazanlık yapmışım : )

bırakın şu windows serverları http://www.helicontech.com/HotlinkBlocker/ hotlink bile parayla

Estafurullah :D ole sozler demeyelm de yani tam olayı anlamak lazım sanırım :)

Herneyse o verdiin linkteki 49 dolar dior ayrıca program gibi bişe sanrm. exe mexe ... sanırım HELM de yok kimse yazmadıına gore bende bulamadım.

4-5 gunde 12 GB bant gitmis. ALLAH SONUMUZU HAYRETSIN :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5