İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hem Hit Kazanin Hem PARA!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T

themaniac

Misafir
Hitmekani.com sizlere BEDAVA hit kazanma imkani sunuyor. bunun yani sira uyelerimizden isteyenler oto-sorf ile hicbirsey yapmadan, sadece Kredi Kazan linkine tiklayip sayfayi acik biraktiginiz kadar para kazanacaksiniz. her 20saniyede 1 kredi kazanacaksiniz.

10,000 kredi oldugunda 1$ kazanmis olacaksiniz.

Bir cok sitede 10,000 kredi = 0.10$ gibi bir uygulama vardir ancak bizim sitemizde bunun 10 katini bulabilirsiniz. Ve bu islem icin ekstra bir is yapmaniza gerek yok. yada elektrik harcamaniza. Zaten islerinizi yaptiginiz ev yada is bilgisayarinizda siteyi acin ve Kredi Kazan sayfasini acik birakin.
HEPSI BU

Birakin krediniz otomatik sorf ile yukselsin ve size para kazandirsin.

NOT: Isterseniz kredilerinizi 1kredi=1hit olarak kendi sitenizde de degerlendirebilirsiniz. Suan uyelik ucretsizdir ve 400kredi hediyeli.

Minimum odeme: 2$
Odeme sekli: Paypal

Uye olmak icin asagidaki konuya bakiniz.
http://forum.iyinet.com/reklam-alim-satim/158767-bedava-binlerce-hit-www-hitmekani-com.html

T

themaniac

Misafir

Aramiz hosgeldin metin kardesim. Sende istersen bedava hit kazanirsin, istersende hitlerini bize verip para kazanirsin.

Hemde hic ekstra bir is yapmadan. sitelere tiklama YOK, pc basinda saatler gecirmek YOK, tikla KREDI KAZAN sayfasina sana her 20sn de 1 kredi kazandirsin otomatik olarak. sende bu kredilerini ister bize geri ver para kazan, istersen sitene hit olarak kullan, siten tavan yapsin.

HitMekani.com
KREDI KAZAN ile cooooooook kazandiriyor

musabaysal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sisteme üye oldum krediler birikmeye başladı. siteme hit değil de para olarak almak istersem
parayı nasıl talep edeceğim?

T

themaniac

Misafir
sisteme üye oldum krediler birikmeye başladı. siteme hit değil de para olarak almak istersem
parayı nasıl talep edeceğim?

benden talep ediyorsunuz. isterseniz iyinetten yazabilirsiniz yada [email protected]'dan bana ulasip uye adinizi ve paypal adresinizi vereceksiniz. bende uye adinizdaki krediye bakip eger o kadar krediniz varsa, krediyi hesabinizdan dusurup, miktarini sizin paypal hesabiniza aktariyorum.

tbab

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ben zaten önceden üye olmustum artık 10000 kredi olunca mail atarım...

akahaita

0
İyinet Üyesi
Reaction score
38
20sn*10000=200000sn=55sa33dk

bilgisayarınızı 55 saat 33 dk autosurfde bırakırsanız 1 $ kazanabilirsiniz. :alkış:

Ben de tam bunu yazacaktım. Para kazanmak için üye olanların bilgisayarlarına yazık, amacınız 1$'ı almaksa hiç uğraşmayın, emin olun daha karlı çıkarsınız.. :)
Yanlış anlaşılmasın, konuyu baltalamak değil amacım.
Ben olsam kredilerimi para olarak değil de hit olarak değerlendirirdim...

T

themaniac

Misafir
dusunun ki kucuk bir internet cafeniz var ve icinde 20 bilgisayar var. bilgisayarlarin acik oldugu 12 saatlik calisma vaktinde gunde 240 saat eder. bu da o arkadasa gunde 5$ yani aylik 150$ getiri saglar.
tabiki bu kredileri hit olarak kullanmak tek bilgisayari olanlar icin daha makul olabilir.

hemato

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
themaniac mozılla fırefox ve ie de denedım bellı bır sureden sonra 20 sanıye bekleyın ve yenıleyın hatası alıyorum surf yaparken .

T

themaniac

Misafir
kisa bir sure icin verilen ucrette %100 zam yapildi. 10,000kredi = 2$
Ktedi kazani acik tutun yeterli. krediniz dolsun ve paranizi paypaliniza istediginiz zaman yollayalim

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Çok güzel, 10bin manuel sorfe 3$ veriliyor easyhit4u da bile. Orda tek tek geçmeniz lazım siteleri, burda auto surf için çok iyi bir rakam.

Surf yapıcakların bilgisayarında sağlam antivürüs programı olsun. Ben en son önce bilgisayarıma sonrada ordan siteme virüs girince bıraktım surf işlerini. Antivürüsünüz varsa sıkıntı olmaz.

Tecrübelerime dayanarak sorufun maksimum yarım saatte bir takılacağını söyleyebilirim. Bunun önüne geçmek için takılan siteler rapor edilmeli, ve sistemden bannlanarak silinmeliler. Bazı siteler başka yere yönlendiriyor, yada pop up pencere açıyor bu yüzden sorfe zarar veriyor.

Son not olarakda, eğer kredileriniz ile sitenize hit alacaksanız adsense reklamlarınızı kaldırın, adsense bann yersiniz yoksa sayfa to düşürmekten.

T

themaniac

Misafir
hemato uyelıgım neden sılındı om ıle ogrenebılırmıym

hocam uyeligin silinmediki. halen duruyor. sadece onaylamamissin emailinden. hatta aktivasyon maili yeniden gonderdim gecen gun. yine aktivasyon yapmamissiniz.
aktivasyon yapmazsaniz uyeliginiz baslamamis olur.
neyse ben uyeligini admin panelinden onaylarim simdi. ama siteden gelen maillere onem verin arkadaslar. bir gun yazdik ki su tarihten sonra 400 kredi altinda olanlar pasif uye sayilacak ve uyeligi silinecek. Maili hic okumayanlar oldugundan bir suru uyenin hesabi silindi. gerci bir cogu cok aktif uye olarak geri donduler.
Size de aktivasyon emaili 2 kere gitti. bunlara dikkat etmek 1-2dk ayirip okumak lazim arkadaslar.
Yarin oburgun guzel bir promosyonun haberini de versek bilemeyeceksiniz demekki.

webbilgisi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şimdi benim 10.000 kredim olunca ödeme almak için size mi pm atacağım ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5