İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hem ücretsiz reklamınızı yapın, hem üye başı 10 dolar kazan (Paypal Ödeme Alındı!)

turkishinet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Mas4u, hem ücretsiz olarak sitelerinizin, ptclerdeki referans linklerinizin vb reklamını yapmak istediğiniz herşeyin reklamını yapıyor; hemde bu reklamlardan size para kazandırıyor
10.000 gösterim başı 0.5 dolar veriyor.Bu, belki size az gibi görünebilir, ama eğer çok banner eklerseniz bu rakamı kısa sürede bulmanız çok zor olmayacaktır.
Ama bu yolla belki 1 yada en fazla 2 kere ödeme alabilirsiniz.Asıl kazancınız, referanslardan olacaktır!
Getirdiğiniz her referansın ücretsiz üyelik satın almasında size eğer ücretsiz üyeyseniz 1 dolar eğer yıllık yada aylık üyeyseniz 10 dolar veriyorlar!
Üstelik üyelik fiyatları da çok uygun: yıllık üyelik 15 dolar, aylık üyelik 10 dolar.
Üstelik, sadece toolbarını yüklediğiniz içinde size 5 dolar veriyorlar!

Peki kazanmaya nasıl başlarım?
tabiki şu 4 küçük adımı izleyerek:
1- Buradan Mas4u'ya kayıt olun.
2- Giriş yaptıktan sonra account sayfasından üst kısımdaki Download Mas4u TOOLBAR linkine tıklayarak toolbarımızı indiriyoruz.
3- Toolbar kurulduktan sonra, yine aynı sayfadan bannerlarımızı eklemeye başlayabiliriz.Unutmayın: ne kadar banner, o kadar para!
4- Ve son adım (Opsiyonel) eğer ben daha çok kazanayım diyorsanız; size aylık yada yıllık üyelik almanızı öneririm ;)

Bu zamana kadar (1 hafta içinde) ben 20 dolar para aldım mas4u'dan.
İşte Ödeme Kanıtlarım:
1.jpg

2.jpg

Ödemelerim 1 saate kalmadan geldi ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi