İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hemalhemsat.com ban

Impetus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaklaşık bir aydır hemalhemsat.com daki kazanç ortaklığı programına bir sitem ile katilmistim. Dünden beri reklamları sitemde görüntülenmiyor. Aynı zamanda http://kazancortakligi.hemalhemsat.com/ adresinden oturum acmak istediğimde email adresi sistemde kayıtlı değil gibi bir uyari aliyorum. Bilenler soyleyebilir mi bu banlandim demek mi oluyor? Dun ve bugun mesaj attim beni bilgilendirin diye ama ses yok.

Simdi eger banlandiksa yuh demekten baska bir sey gelmeyecek elimden. Yuh cunku ne bir uyari ne bir haber verme hic bir sey olmadan hesap gidiyor bu sistemde. yuz kusur milyon vardi hesapda uzun sure de cekmiyecektim. Baskalari tikayip banlattiysa bilemem ama benim bi kere tiklamisligim yok. insan bi bilgilendirir yahu. Ayip bu kadar mi sizin kurumsalliğiniz.

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
2 tane hesabım var giremiyorum bende :S

E-posta adresiniz kayıtlarda bulunamadı. Lütfen kontrol ediniz.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
belki sistemde bir sorun vardır hemen banı aklınıza getirmeyin. Ban atılsanız mutlaka bildiriler diye düşünüyorum. Gittigidiyor.com öyle yapıyordu da..

Impetus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
theersin reklamlar sayfanda goruntuleniyor mu peki? acaba genel bir sorun mu var?

iyimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hemalhemsat sistemlerini değiştiriyor, www.hemalhemsat.com adresinden girip en alttaki kazanç ortaklığı sayfasına tıklayın 404 hatası veren bi sayfa çıkıyor, henüz yeni sistemi tam olarak faaliyete alamadılar, sorun sende değil tüm hemalhemsat yayıncılarında var. sonuç olarak birkaç gün içinde düzelmesini bekliyoruz.

ErsaT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O halde toplu ban yapmışlar. Bende giremiyorum çünkü :)
Sanırım sistemlerini yeniliyorlar bu nedenle oluyordur.

Impetus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sistemlerinde bir sorun yada yenileme yada baska bir is var o kesin. ama bunca yayinciya bir msj atmadan kafalarina gore 6-7 gun sistemlerini kapamalari/hizmet vermemeleri hata. tabi eger cokmediyse tüm istatistikler, kazanclar vs. ucmadiysa. sitemde gunlerdir hemalhemsat bannerlarinin oldugu yer de bir 404 hatasi var haber verselerdi su tarihlerde yokuz diye ona gore onlem alirdik.

ErsaT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şuan reklamlar görünüyor fakat üye girişi yapıldığında böyle bir mail adresi yok uyarısı veriyor. Hesabına erişebilen var mı?

OrCuN23

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kaç Gündür Reklamlar gözükmüyordu Şimdi Reklamlar Çıkıyor Hesaba Girilmiyor Fakat İşlerine Gelince Dün Bir Teklif yollamışlar işbirliği için özel bir ürünün satılması için fakat biz sorunca hiçbir cevap gelmiyor herkes keyfine göre davranıyor:)

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Telefonla arayıp görüşen bir arkadaşımız olmadı dimi henüz:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5