İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

hemalhemsat.com satış ortaklığı yorumları

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya ben de tık oluyor da, bu mesajlarınızı okuduğum için reklamlarını kaldırdım.20ytl birikmişti hesapta..1 ayda 50-60 ytl olurdu aslında.Fakat madem ödemiyor, hadi sana güle güle hemyayınlahemödeme satış ortaklığı (!)

M

m_k

Misafir
m_k' Alıntı:
Spamci zihniyetten kimseye yarar gelmez, uğraştığınıza değmez bu siteyle.

Artık mesaj kutumda her gün bu adilerin spamini görmezsem içim rahat etmiyor, ödemeyeceklerini tahmin etmekde zor değildi, doğan moğanda hikaye ayağına bi logo yerleştirmişler

forumcuali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Banner sınırlaması ve kodların tek bir sitede kullanılması çok kötü bi şey...
Pek hoşuma gitmedi..Her site için ayrı ayrı hesap işi olmasa fena da sayılmaz...
tık başına çok ödemek çok para demek değil...hemalhemsat.com yetkilileri!

M

memox

Misafir
uleee ben bir haftadır boşuna mı yayın yapıyom. Ben de kaldırıyom reklamları.

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
forumselcuk' Alıntı:
ya böyle ödemeyen firmaları şikayet edebilceğimiz bir kurum yokmu

Yok. Olacağınıda sanmıyorum. Olsada birşey yapacaklarını sanmıyorum. Tek yapmamız gereken şey rezil etmek.

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Olur olur... Benim bazı sitelerim var 200 tekilli Türk ziyaretçiler isteyene görüntü yollayabilirim adsense de 1 ay tık olmadığı oldu!

Türk'lerde reklam fobisi var... Tıklayın ya Google veriyo parasını sen değil!

forumselcuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ne bileyim türkiyede internet o kadar yaygınlaşmasına rahmen henüz yasa falan yok
ne zaman devlete zarar geldimi nerden çıkıyorsa internet yasaları devereye giriyor
bir an önce iyi bir tüzük hazırlanmalı internet ile ilgili yokşa iş yolundan çıktı çoktan
dolandırıcılar diz boyu,

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
20 gün sonra sitemin onaylandığına dair mail gelmiş şimdi tutup ben dolandırıcılarla çalışmam sisteminizden kaydımı silin desem nasıl olur acaba ayıp olur mu ?

Aykan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
GELEN MAIL' Alıntı:
Sayın İlgili

Yapılan değerlendirmeler sonucunda sitenizden amaçladığımız performans kriterlerine uygun nitelikte kullanıcı
gelmediği belirlenmiştir. Kazanç Ortaklığınıza son verme kararını üzülerek almış bulunuyoruz.
Bu nedenle sitenizde yayınladığınız HemAlHemSat ürünleri bannerı için belirlenmiş
tarifemize göre 5 YTL'nin altında kaldığı için ödemeniz gerçekleştirilmeyecektir.

Gösterdiğiniz ilgiye teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Sitenin reddinin sebebinide telefon açtıkdan sonra ögrenebiliyorum;
eg-zotik Hikaye diye bir link varmış o yüzden red edilmiş. Eee o link baştan beri yokmuydu? ya da gelen mail de niçin ziyaretci potansiyelinden bahsediliyor?
Sonra sitemin ziyaretci referanslarına bakıyorum 1 ayda 5 kez hemalhemsat admin bölümünden ziyaretci gelmiş. yani 5 kez incelenmiş. Bir aydan öncekilerde hariç.
Madem 5 kez incelediniz o kod üye olurkende oradaydı niçin onayladınız!

Telefon görüşmem devam ediyor...
hesabım 5 YTL nin altında kaldıgı için ödeme yapamıyoruz falan yazmışlar..
Hesabım ne ilginçdir ki 4,60 YTL yani yarın büyük olasılıkla 5,10 gibi bir şey olacak. Bu nasıl bir zihniyettir? KINIYORUM ve KESINLIKLE TAVSİYE ETMİYORUM.

Bende onlara forumumuzu gezmelerini tavsiye ettim. Elif hanım iyice okuyun her yeri sizinle ilgili olan ;)

Not: forumda iki başlık altında hemalhemsat.com var ikisinede yazdım yanlış anlaşılmasın herkes bilgilensin..

iyi çalışmalar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5