İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

hemalhemsat.com satış ortaklığı yorumları

forumselcuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben başvurdum ve üyeliğimi kabul ettiler
ama yönetim paneli gittigidiyor ve google gibi geniş değil
24 saat içinde onaylanıyor tıklamalar
ee sizlerin yorumlarınız nedir?

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neredeyse 1 haftadır beklemekteyim halâ onaylanmadı inşallah onaylanırsa yorum yapanlardan olacağım :)

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
4 günde iki tık. tamam tık başına fena vermiyolar. neye göre? diğer türk sponsorlara göre. ama reklam şekilleri çekici değil. bu yüzden de pek işe yaramıyo en azından benim bazı sitelerde.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ya ben onay aldım banner ekledim hemen kaldırdım 2 gün dür 1 tık mı olur yuhh beee

hiççç tavsiye etmem

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
arkadaşlar nerden ortaklık programlarına katılıyoruz göremedim ben

edit: üye olucam hayırlı olsun :)

DunG@oN35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Doğan grubuna ait olması güven verici ödemeler konusunda

rakipleri gittigidiyora göre 10krş daha fazla vermeleride webmasterlar tarafından dikkat çekiçi olsada bannerleri çok amatörce olduğundan pek tıklanmıyor ve normal şartlarda olabileçeğinden kazanç düşüyor böyle bir sistem kur bannerlerine bak

güvenilir fakat kazanç oranı 10krş fazla versede gittigidiyordan daha az

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bannerlerini ekledim ama font ve resimleri o kadar küçük seçmişlerki görülüpte tıklanılması gerçekten şansa kalmış birşey :)

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bugün itibariyle bende kaldırdım. Bu tıklanma orantılarında bir yanlışlık var sanırım o kadar insan nasıl 1-2 kere tıklar hiçmi ilgi görmüyor bunların reklamları :) neyse.

forumselcuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bence eğer güzel bir panel ve özgün reklamlar yapsalardı
gittigidiyoru iki günde geçerlerdi
ama malasef sözle iş olmuyor icraat lazım
yarın eğer yine az tıklama olursa bende kaldıracağım

Sanitarium

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
HemAlHemSat.com Kazanç Ortaklığı için xxx.com web siteniz adına yaptığınız başvuru kabul edilmemiştir.

Kazanç ortaklığı programımızın incelemeleri sonucunda oyun sitelerinden gelen kullanıcı profilleri sitemize uymamaktadır. Bu nedenden ötürü oyun sitelerinin başvuruları kabul edilmemektedir.

Bilgilerinize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz.

Oyun sitesine giren adam adam değil mi nasıl iş bu ya :D

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
şöyle de bi durum var gittigidiyor ile birlikte kullanılamıyo bu reklam. çünkü gittigidiyor diyo ki benzer ya da rakip firma reklamlarını aynı sayfada kullanamazsınız.

ben de kaldırdım bunların reklamını. kesin sorun var bonusparayı geçtiler 30k gösterime 2 tık filan olmaz yani.

DunG@oN35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pembekedi' Alıntı:
şöyle de bi durum var gittigidiyor ile birlikte kullanılamıyo bu reklam. çünkü gittigidiyor diyo ki benzer ya da rakip firma reklamlarını aynı sayfada kullanamazsınız.

ben de kaldırdım bunların reklamını. kesin sorun var bonusparayı geçtiler 30k gösterime 2 tık filan olmaz yani.

gittigidiyorla kullanan var

HONEYMONEY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bildiğim kadarı ile hemalhemsat,piyasada yer edinmek için sürekli sisteme yenilik katıyor,ve incelediğim kadarı ile özellik olarak gg den daha kaliteli fonksiyonlar var.

bu durumda aklıma şu geliyor, madem adamların bannerları kötü,bence bunu kendilerine bildirsek bu konu üzerinde eminim dururlar ve daha iyisini yaparlar.

çünkü güvenilir türk sponsorllara ihtiyacımız var.

FalconBB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben şahsen bannerlarının o kadar kötü olduğunu düşünmüyorum site daha fazla tanınmadığı için çekici gelmiyor olabilir ama zamanla gittigidiyora rakip olabilecek tek yer bence.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5