İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

hemalhemsat.com

trichnosis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
merhaba

belki bilmeyen vardır. http://www.hemalhemsat.com adresinde yenibir türk sponsor var o da gittigidiyor.com ile aynı içerik ona rakip bir site. bunu deneyen varmı ben üye oldum. deneyen varsa görüşleri nelerdir.

KR@LKSK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben deniyorum henüz ödeme almadım ama iyi kazandırıyor.Bakalm görücez

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
reklamını nereye koyduğunu gösterebilir misin toor? 3k gösterim tık yok :) bu sponsorda tek kapmanya mı yapılabiliyo bilgisi olan var mı? yeni şablon oluştur diye bişey göremedim ben varolanı editle var ama onu yapınca diğeri bozulur heralde.

fugitive

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
00 40 kuruş veriyo ötekine göre 10 kuruş karlı fark ettirirmi ettirir azda olsa

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ben üye oldum valla gitigidiyor.com atmıştı fazla üye yapmadım diye bakalım bu ne yapıcak..

starter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sizce web yaşantısını spam yapmakla harcamış bir site size ödeme yaparmı bence yapmaz, internet aleminde yapılabilecek en illegal ve pis işlerden biri olan bu spam olayını belkide bu güne kadar karşılaştığım en büyük sıklıkta uygulayan bu arkadaşlar hem buralardaysa sesleniyorum yeter artık bıktırdınız size ne kalkıp bir ilan veririm nede kredi kartı numaramı emanet edip bir şey satın alırım, internette ticaret gibi hassas bir konuyla ilgileniyorsunuz bu ne perhiz bu ne lahana turşusu sevgili www.hemalhemsat.com

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gittigidiyordan artısı daha çok ödeme yapıyor olması.. Eksisi ise reklama tıklayınca farklı pencerede açılmayıp google gibi hiti götürmesi..

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkasında Doğan grubu var paran kalmaz :)
altta doğan grubu yazıyorda kaç haftada oanylıyorlar başvuruyu acaba 1 hafta oldu başvuralı ...

W

wish

Misafir
ağır çalışıyorlar.
üstelik sistem de dandik hiç bir bilgi sunmuyorlar. Kaç kere reklam görüntülendi yüzde kaçlık tıklama oldu.
Sadece gün sonunda tıklama değerlerini veriyorlar. Hangi gün ne kadar tıklanmış son 7 günde yada belirlediğiniz tarihte ne kadar kazandım vs. gibi hiçbir bilgi yok.
Bunlar yetmez gibi teknik sorunlarda var.

M

maxxlist

Misafir
para veriyormu bilmiyorum ama 1,5 ayda 45 YTL yaptım. para guya ilk cuma gönderilecek dediler.. bugun cuma bakıcaz artık... ama üyeliğimide iptal ettiler. az üye geliyor muhabbetine..

Aykan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
GELEN MAIL' Alıntı:
Sayın İlgili

Yapılan değerlendirmeler sonucunda sitenizden amaçladığımız performans kriterlerine uygun nitelikte kullanıcı
gelmediği belirlenmiştir. Kazanç Ortaklığınıza son verme kararını üzülerek almış bulunuyoruz.
Bu nedenle sitenizde yayınladığınız HemAlHemSat ürünleri bannerı için belirlenmiş
tarifemize göre 5 YTL'nin altında kaldığı için ödemeniz gerçekleştirilmeyecektir.

Gösterdiğiniz ilgiye teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Sitenin reddinin sebebinide telefon açtıkdan sonra ögrenebiliyorum;
eg-zotik Hikaye diye bir link varmış o yüzden red edilmiş. Eee o link baştan beri yokmuydu? ya da gelen mail de niçin ziyaretci potansiyelinden bahsediliyor?
Sonra sitemin ziyaretci referanslarına bakıyorum 1 ayda 5 kez hemalhemsat admin bölümünden ziyaretci gelmiş. yani 5 kez incelenmiş. Bir aydan öncekilerde hariç.
Madem 5 kez incelediniz o kod üye olurkende oradaydı niçin onayladınız!

Telefon görüşmem devam ediyor...
hesabım 5 YTL nin altında kaldıgı için ödeme yapamıyoruz falan yazmışlar..
Hesabım ne ilginçdir ki 4,60 YTL yani yarın büyük olasılıkla 5,10 gibi bir şey olacak. Bu nasıl bir zihniyettir? KINIYORUM ve KESINLIKLE TAVSİYE ETMİYORUM.

Bende onlara forumumuzu gezmelerini tavsiye ettim. Elif hanım iyice okuyun her yeri sizinle ilgili olan ;)

Not: forumda iki başlık altında hemalhemsat.com var ikisinede yazdım yanlış anlaşılmasın herkes bilgilensin..

iyi çalışmalar..

F

fatihhk

Misafir
mithrandil' Alıntı:
arkasında Doğan grubu var paran kalmaz
altta doğan grubu yazıyorda kaç haftada oanylıyorlar başvuruyu acaba 1 hafta oldu başvuralı ...

doğru adamlar Türkiye'yi soyuyor sizin 3-5 kuruşunuzamı kaldılar.
valla onuda götürür bunlar :kızgın: (kızgın smileyin kodu nedir acaba?)

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
boşverin bence zaten az ödüyorlar koskoca doğan grubu :)

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
google sponsor baglantısında bu sitenin reklamı

Bu firmanın REKLAMINI GOOGLE ın sponsor baglantılar kısmında gördüm ama NE REKLAM ... ilk basta nedir diye Tıkladım ve hemalhemsat BU adrese geldi yani ...

resmi inceleyin ... Dogan amblemi koyması guven veriyorda Acaba gercekten baglantısı varmı ? Varsa acaba google bu kadar ozentisiz anlamsız saçma bi reklam vermeyi hangi departmanları becerdi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5