İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

hemalhemsat kaç tekil istiyor?

U

umurcan

Misafir
Hemalhemsat.com Kazanç Ortaklığı için http://www.-.com web siteniz adına yaptığınız başvuru sitenizin ziyaretçi sayısının düşük olması nedeniyle kabul edilmemiştir.

Hemalhemsat.com kazanç ortaklığı programını tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

15000 tekilim var daha ne istiyorlar acaba?

tvdelisi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu ortaklıktan ciddi para kazanan var mı ?

bende koydum siteme fakat bana geri dönüşü çok az olacakmış gibi geliyor, ilk 4-5 günkü sonuçlar tatmin edici değil..

A

alper120

Misafir
kabul etme tarzi şöle

gercek tekil günde 3000 ile 5000 en az olcan
500 tekil de olur ama nasil diosan
sitene baktiklarinda bol bol üye görsünler veya çok kişi online olduğuna dair inandirci bişi olsun kabul ediyorlar hemen

ben güvenmediğim için kullanmiyorum

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu ortaklıktan ciddi para kazanan var mı ?

bende koydum siteme fakat bana geri dönüşü çok az olacakmış gibi geliyor, ilk 4-5 günkü sonuçlar tatmin edici değil..

Tık başı 4 kuruş veriyor, üye kazandırdıkça 6 kuruşa kadar kazanabilirsin.
Ancak ince bir nokta var Kurallarda belirtilmiş tıklama ile gelen ziyaretci 30 gün cookie ile takip edilir tekrar 30 gün icinde reklamlara tıklaması sözkonusu olursa tıklar geçersizdir. 30 gün takip olayıda tıklayan üye daha sonra siteye girer üye olursa kazandırdıgınız üyeden saymak icin sanırım tam emin değilim belkide tıklama başı para kazanmayı zorlaştırmakdır.
Bu sebeble tıklama oranları düsük görünebilir veya olabilir.

tvdelisi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki bu cookie tracking olayı gittigidiyor veya google reklamlarında da var mı yoksa hemalhemsat a özel bir şey mi ?
eğer böyleyse çok saçma çünkü adam birgün sitede koşu bandı görür gider alır , ertesi gün tv görür alır , sonra 10 gün sonra pantolon alır, alır da alır 1 ay boyunca, ama bizim siteye ne kalır sadece 0.04 ytl, farklı IP den tıklamaları saysa anlıcam da cookieleri kullanması kötü olmuş..

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gittigidiyor kullanmadım bilgim yok, Google'de ise bu durum mevcut değil.

Raporlarım nasıl oluşturuluyor?

Sitenizden gelen ziyaretçi, 30 gün boyunca cookie ile takip edilir. Manipülatif tıklamalar tesbit edilir veya şüphelenilirse tıklama raporunuz tarafımızda göz altına alınır ve Kazanç Ortaklığınız dondurulabilir. Sitenizden gelen her tekil kullanıcı bir “tık” olarak sayılacaktır. Sitenizden gelen ziyaretçi 30 gün içinde Hemalhemsat'da üyelik işlemini tamamladığı takdirde kazanç ortağı hesabınızda bize kazandırdığınız üye olarak sayılacaktır. Üyelerin sayısı arttıkça da sitenizden gelen ziyaretçilerin tıklama bedeli de artacaktır.Cookie 30 gün sonra devredışı kalır.

ByAsLaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla bi ara bizi 250 tekille kabul etti:DSenin ki ilginç bir durum.

DEKAN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben sitemi ilk açtığım günlerde başvurdum 30-40 hit ile kabul etmişti..

Bu arada 30 gün cookieye bakıp hit saymama gibi bir durum yok arkadaşlar..

DEKAN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben uygulama olarak öyle birşey olmadığını söylemek istedim.. ;)
Örneğin , siteye eklemeden önce bir html dosyasına ekledim, düzgün çalıştığını denemek için 3 gün boyunca günde aynı 2 kişiye tıklattım. 3 gün sonunda hesapta toplam 6 tık vardı. Sistemin düzgün çalıştığını görünce siteye ekledim.. Her yeni sponsoru eklerken böyle bir deneme yapıyorum, malum piyasada doğru düzgün tık saymayan çok sponsorluk programı var. Siteye ekledikten sonra da hiçbir tıklamaya teşvik mesajı yazmıyorum, zaten tıklayan oluyor , tıkları da saydıktan sonra sorun yok benim için..

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tekile bakmyıor şuan 100 tekili ve 200 tekılı olan 2 arkadaşımı kabul ettı.Sanırım 0,04 YTL verıyor tıklamaya.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hite bakmıyor pek sanırım siteyi biraz inceliyorlar eğer yasal bir siteyse ve satış yapma potansiyeli varsa kabul ediyorlar.

DEKAN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aylardır bu sponsoru kullanan biri olarak gördüğümü , yaşadığımı, denediğimi burda paylaştım , developer sağolsun -rep vermiş. İlla aksinden emin olsak da birbirimizin fikrine katılmak zorundamıyız?!! ben kimseye yalan söylüyor da demedim üstelik, kurallarda yer alan bir madde ama uygulanmıyor, adım gibi eminim işte! aynı kişinin 30 günde bir hitini sayıyor diye burda insanları neden bu sponsoru kullanmaktan caydıralım ??

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5