İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hemalhemsat odeme yapmıyor mu ?

NiQuitinCQ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkdaslar bu adamlar odeme yapmıyor mu ? Kac gundur hatta jaftadır odemeniz incelenmektedir diyor. 43 ytl odeyecekler kac hafta inceleme. Zaten hemen kaldıracagım odemeyi alınca. Buradan duzenli odeme alan var mı? Forever gittigidiyor...

( bu arada bunlara mail de attım.En dandik, dolandırıcı affilate sistemleri bile yalan yanlısta olsa bir cevap veriyorlar, mazereet uyduruyorlar, bunlardan cevap bile gelmedi. Ozenti isin sonu bu... )

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ödeme almak için Bize Ulaşın linkinden 2-3 gün arka arkaya e-mail çekmezsen ilgilenen yok.

Ödeme gelir ancak, ortalama 2. veya 3. haftanın cuma günü gelir.

M

MerKuR

Misafir
ödeme kesin alırsın ama aylarmı gecer bilinmez ne zaman canları isterse ozaman alırsın ödemeni.

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bısey kazandırmıyorda zaten ben yeşillik olsun dıye kullanıyorum:)

R

Rieux

Misafir
2 hafta oldu bende ödeme alamadım email attım ama cevapsız kaldı oda. Ödemeyi alır almaz reklamları kaldıracagım..

ENVER

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 aydır bekliyorum ödemeyi umudu kestim ödemeden

muratdicle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlk ödeme talimatı düğmesine basınca bir takım bilgileri alıyorlar. Banka hesap vs.

Ben ikinci defa aynı öeme talimatı ver düğmesine basmayı akıl etmemiştim. 3 gün sonra basınca, gerçek ödeme talimatı o zaman verilmiş oldu. bir kaç gün sonra cuma günü ödeme yapılacağını söylediler. Ve ilk cuma günü ödememi aldım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5