İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hemen paranı al

aliucar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ýþte size minimum ödemesi olmayan çok güzel bir þirket.Bu þirketin en önemli özelliði adýnda anlaþýlacaðý gibi minimum ödemesi yok.Yani paranýz 1 Cent dahi olsa anýnda E-GOLD hesabýnýza yatýyor.Ben bu þirketi denemek için param 1 Cent olunca istedim ve 1 dakika içinde bana para yattý.Þirketin en önemli özellikleri þu þekilde sýralanmaktadýr.

1- Minimum ödemesi yok.Yani paranýzý hemen alabilirsiniz.
2- Günde en az 8-10 mail gönderiyorlar.
3- E-GOLD hesabýnýza paranýzý anýnda yatýrýyorlar.
4- 3 Level üyelik kabul ediyor.%25,%15,%10.Yani sizin alt üyeniz olursa %25 pay alacaksýnýz ama üyenizden kesinlikle para kesilmeyecek.Ýkinizde para kazanacaksýnýz.
5- Ayrýca ekstra paralar kazanabileceðiniz týklama ve arama ile para kazanma bölümleri bulunmakta.

ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYIN

N

napolyon

Misafir
artık yeter yaw bu no-minimum sitesini bu forumda elli yere yazdılar

ayrıca da insanları doğru bilgilendirelim ...

3 aydan fazla zamandır üyeyim günde 8-10 mail yolladığı falan yok. en fazla 4 tane yolluyor( o da çok nadir) çoğu günlerde hiç yollamıyor.

mailleride max. 0.5c o da çok nadir oluyor . genelde 0.25c
bugünlerde fazlaca cheat link yollamaya başladı. üyeler fazla gelmeye başladı herhalde

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5