İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hemen Paylaş! yenileniyor..

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
280bin tekil günlük, %10'u tıklasa 28bin tık günlük ile Sedo ödeme nasıl yapacak ki, büyük ihtimal banlamıştır.
Zaten hitlerin büyük kısımı forum kaynaklı değil mi?
200 tık tahmini 10 dolar verse, 28bin tık ile günlük 2.000 $ ödeme yapması lazım sedo'nun

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
280bin tekil günlük, %10'u tıklasa 28bin tık günlük ile Sedo ödeme nasıl yapacak ki, büyük ihtimal banlamıştır.
Zaten hitlerin büyük kısımı forum kaynaklı değil mi?
200 tık tahmini 10 dolar verse, 28bin tık ile günlük 2.000 $ ödeme yapması lazım sedo'nun

Namedrive a cekmisler

Enis Okur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyimi adlı arkadaşımız konuyu tam doğru bir yaklaşımla açıklamış. Bana göre, elmasgunes bu güne kadar yaptığı son derece başarılı çalışmaların sonrasında bu projede yüklüce eksi puan almıştır. Elmasgüneş'in geçmişini bilmesek, aklımıza, "aslında herşey sedo'ya yönlendirip para kazanmak amaçlı mıydı?" sorusunu getirecekti. Elmasgüneş, bu projeyi yeniden faaliyete geçirmemeli, farklı çalışmalara start vermeli diye düşünüyorum. Çünkü, tabir-i caizse iflas etmiş, tüm müşterilerine yazık etmiş bir oluşumun, yeniden faaliyete geçmesi, (yalamacılar hariç) hiçbir çevreden destek göremez.

Elmasgüneş, ses getirecek projeleri yine bulur. Daha önce bunu birkaç kez yaptığını biliyoruz ancak bu projeyi uzatmamalı derhal rafa kaldırmalı. Yoksa, vereceği ikinci bir fire, Elmasgüneş markasının rezil-i rüsva olmasına yol açabilir.

Başarılar dilerim.

EmreTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitenin kapanmasıda park edilmesi de ikiside yanlış.

T

TicaretHost

Misafir
Benim gorusum hemenpaylas.com siteyi acsa bile belirli birgun sonra MU-YAP yine kapatacaktır.
Artık hemenpaylas duzen tutacagını sanmıyorum.
Saten şuanda bile kaybettigi kadar kaybetmiştir.
Ama yinede bir umud diye, tekrar acılabilir.
Sonu yinede bellidir. kapatılacaktır.

Kolay gelsin...

Enis Okur @ bu turkon.com du sanırım sizinmiydi o site?

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yanlışta , doğrularda parayla oluyor: :D rapidden premiumları alıyoruz. hemenpaylas amme hizmeti. parkeder. kim olsa ederdi adam haklı...

Parasizliktan kapanmadi, baski sonucu kapandi diye denildi. Büyük forumlarda hemenpaylas hakkinda söylenenleri okuyor musunuz bilmem. Ama aci bir gercek varki kimse bir daha böyle birseyi desteklemeyecektir. Rapidshare .de yi birakip .com a gecti. .de deki dosyalarini silmedi. Silseydi nolurdu düsündünüz mü?
Hemenpaylas.com parking e cekilmekle kendini öldürmüstür.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Parasizliktan kapanmadi, baski sonucu kapandi diye denildi. Büyük forumlarda hemenpaylas hakkinda söylenenleri okuyor musunuz bilmem. Ama aci bir gercek varki kimse bir daha böyle birseyi desteklemeyecektir. Rapidshare .de yi birakip .com a gecti. .de deki dosyalarini silmedi. Silseydi nolurdu düsündünüz mü?
Hemenpaylas.com parking e cekilmekle kendini öldürmüstür.

Biraz konu dışı olacak ama... yine dosya paylaşımı ile ilgili olduğu için buraya yazayım dedim...

rapid in de .de adresini bırakıp .com a geçmesiyle birlikte geriye dönük hizmet vermeye başladığını gördük.. git gide şartları zorlaştırıyorlar yeni scripte bir türlü alışamadım + premium kullanıcılar için rapidget olayını ortadan kaldırmaları hepten bir felaket...browser üzerinden download yapmak insanı çileden çıkartıyor...

iyimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biraz konu dışı olacak ama... yine dosya paylaşımı ile ilgili olduğu için buraya yazayım dedim...

rapid in de .de adresini bırakıp .com a geçmesiyle birlikte geriye dönük hizmet vermeye başladığını gördük.. git gide şartları zorlaştırıyorlar yeni scripte bir türlü alışamadım + premium kullanıcılar için rapidget olayını ortadan kaldırmaları hepten bir felaket...browser üzerinden download yapmak insanı çileden çıkartıyor...
rapidgete ne gerek var premiumsan at flashgete bak keyfine, istediğin kadar dosyayı eş zamanlı ve her birini parçalı (partial) olarak indirebilirsin yeterki premium ol..

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
rapidgete ne gerek var premiumsan at flashgete bak keyfine, istediğin kadar dosyayı eş zamanlı ve her birini parçalı (partial) olarak indirebilirsin yeterki premium ol..

evet flash get ile çekebilirim ama olayın bir çok yönü daha var.. bana göre rapidget çok daha kullanışlı idi hem download hem upload için... şimdi bi rapiduploader diye bişi yapmışlar ne olduğu belli değil..

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Arkadaşlar Şu saatden sonra hemenpaylas.com kapansa ne olur açılsa ne olur bu siteye ziyaretçi çeken dosyalar idi bunlar silinmiş gözüküyor, bundan başka bir proje ile bu isime ne olabilir dosya paylaşım download sitesi? yine telif haklarına girer gine uyarı alir. Başka resim vs paylaşabilir buda o kadar hit sağlamaz gine bazı telif hakları yasaları önüne geçebilir. velhasıl hemenpaylas ekibi 2 senedir insanlara bir nevi amme hizmeti yaptı bügüne görerek.. Şimdi ise parkedlerden dogal olarak yükünü alacak ve keyfine bakacak 1 haftada zaten 2 senein masraflari cikmiştir Banlanma vs gibi sorunlar olmadi ise. bu tür gerçek trafige sahip olan bir siteninde banlanacigni sanmiyorum. Gerçi buğün goldkeye yönlenmiş bir hoş degişik geldi bana :) nedense..

canner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Elmasgunes arkadaşımı 3-4 yıldır iyi tanırım içinde kötülük düşünmeyen fesatlığı dşünmeyen sakin bir arkadaşım! 2 Yıl önce bursa'!da bir ara buluşup çay içmiştik! gmrdüğüm ve bildiğim kadarıyla çok iyi niyetli...

Hemenpaylas.com sitesi gayet güzel ve başarılı sitesiydi kapanmasına çok üzüldüm! sedoya yönlendirmesi gayet normalve dogal!
kendisinden daha başarılı işler bekliyor kendisine fazla yüklenilmemeli diye düşünüyorum...

fırat-eskiideal

WaffenSS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Forumun birinde hemenpaylaş a yüklenmişdi dingiller. öyle bir cevap yazdım ki kaç sayfalık topiği silme zorunda kaldılar. gerçeklere kimse tahammül edemiyor.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
burada kimse yüklenmiyor, takdir ediyoruz.Sayılı projeler arasındaydı hemenpaylaş.Ama anlatmak istediklerimiz farklıydı.Biz işin markasal yönüne ağırlık vermekten yanayız.Bu sebeple o yorumları yapdık.Yoksa para kazanma amacı olması tabiki doğaldır.

db.gen.tr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
elmasgunes kac sayfadır yazı yazmamış :D
Araya yorumumuda sıkıştırayım site sadece Türklere hizmet vermiyordu popülerliğinden bişe kaybetçeğini sanmıyorum insanlar silinen dosyalarına biraz kızarlar ama aklı başında olanlar beleş bir sistem olduğunu hatırlayıp o kadar ekmeğini yedik derler gül gibi geçinip gider...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5