İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

HemenVPS VPS Hizmetleri

Ke[R]eM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar;

Birkaç haftadır uğraştığım HemenVPS'i sonunda tamamlayabildim. VPS sektörü, hosting sektörü gibi her önüne gelenin giremediği bir sektör olduğu için, bu sektöre girmek için çok düşündüm. Tabi bir de işin maddi boyutu var ki, ciddi bir risk almak gerekiyor. Velhasılı kelam, bu riski göz önüne alıp, bu sektöre adımımı attım. (Hayırlı olsun. :D )

Fazla söze gerek yok, site şurada -> http://www.hemenvps.com

Gerek siteyle ilgili, gerekse sistem ile ilgili mesajlarınızı/düzeltme taleplerinizi beklemekteyim.
Saygılarımla...

Not 1: Sitenin ana sayfası'ndaki domain sorgu sistemi çalışmıyor, elinde .php whois scripti bulunan bir arkadaş gönderirse müteşşekkir olurum kendisine. :)
Not 2: VPS satışlarına 27 Şubat Salı günü başlayacağım, bu konuyu önceden duyuru amaçlı açtım.
Not 3: Sadece 3 Mart'a kadar geçerli olacak promosyon kodu:
Kod:
hmnvps

Ke[R]eM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlk mesajımda da belirttim, VPS işi hosting işi gibi değil, risk büyük bu işte. Ayrıca, sermaye lazım ki sunucu kiralanabilsin. Şu an için sadece Almanya'dan sunucu kiralayabilirim, ABD'deki sunuculara yönelmeyi düşünmüyorum. Gerçi, zaman neyi gösterir bilinmez. Eğer bu proje tutarsa, sadece Almanya ile sınırlı kalmam belki, Amerika'dan da sunucu alabilirim. Daha başlayalı 3 gün oldu, bunları konuşmak için henüz erken diye düşünüyorum. :)

Ke[R]eM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaklaşık yarım saat önce ilk VPS müşterime hizmet vermeye başladım. Artık HemenVPS, faaliyete resmen geçmiş oldu. :)

Anında teslim VPS Hizmetine de başlamış olduk. VPS'lerimiz Virtuozzo ile bölünmektedir. Bir tık ile VPS sunucunuzu kurup anında teslim edebiliyoruz. ;)

Saygılarımla...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5