İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

HEPSİBURADA.COM a DİKKAT!!!

Cypher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Değerli arkadaşlar; Bizler interneti fazla kullandığımızdan internettende alışveriş yapma olayını birazda buralardan para kazandığımız için hem teşvik ediyor hemde alışverişimizi yapıyoruz.Ama bazı konularda sizi uyarmak isterim.Ocak ayında Hepsiburada.Com dan aldığım adsl modem arızalandı.Tamire gönderdikten sonra gelmedi.Bende malum aradım paramın iadesini istedim.INDEX Bilgisayar garantisindeki bu ürünü INDEX yapamamış.Tamam dediler fakat 2 aydır hiç ses çıkmadı.Telefonlarına çıkmıyorlar.Sizleri uyarmak istedim.Özellikle Elektronik eşya hele hele pahalı mal sakın almayın.Hatta hiç almayın.Çünkü Bascuda.Com ile ilgili hiç bir şikayetimiz yokken Hepsiburada.Com un devamlı müşterilerine karşı bu tutumu beni düşündürmüyo değil. Lütfen burayı inceleyin; http://www.tuketicisikayetleri.com/targets.asp?Complaint_target_type_id=1

ManyakS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cypher şu aralar bende şüpheliyim hepsiburada.com dan çünküğ yaklaşık 2hafta öncesine kadar 500 milyona yakın bi alışveriş yaptım ordan hepsi geldi gelmesine ancak 2 tane ürün 2 hafta sonra anca geldi zaten o an biraz kıllanmıştım ama geldi şuan sa şöle bi problem var o 2 hafta gecikmeli gelen ürünümle birlikte faturam yollanmamıştı 2 hafta içinde 2 kez mail yolladım ancak halan daha cevap bekliyorum.
artık şu aralarmı bi sorun var hepsiburada.com da onu da bilemiyorum ancak önümüzdeki zaman içinde artık hepsiburada.com kullanmıcağım bunu kesinlikle belirtmek isityorum...ne zaman maile bi cevap gelir ve bu gecikmenin sebebi açıklanır işte o saman kullanmaya devam edebilirim. Çünkü halan daha sepetimde 1 milyarlık ürün var ancak şu aralar güvenemediğim için almıyorum onları....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5