İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hepsiburada Ödemesi

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Halt ettik Hepsiburada'nın reklam sistemini kullandık. Bugün ödeme günü güya,ödeme falan yapmamışlar. Bundan önce kaç defa mail attıysam hiç birine cevap bile vermediler. Bunlardan ödeme alan var mı hiç?

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
resmi tatilde iş yapmıyorlar ödemen yapılmıştır büyük ihtimal bilgilendirirsen seviniriz.

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hemalhemsat'ta da sorun yaşamıştı herkes forumlardan okuyorduk, bu Doğan Grubu'nun hiç bir ortaklık programına daha katılmayı düşünmüyorum.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Yıllardır gittigidiyor'u kullanıyorum. Paranız en az 50 TL olunca ödeme emri verebiliyorsun ve bir sonraki cuma günü ödemeni alıyorsun. Hiç günü sekmedi. En geç 12-13 gibi yatmış oluyor.

Eğer sitenize güveniyorsanız ve onlara kaliteli müşteri kazandırabileceğinizi düşünüyorsanız onlara başvurmanızı öneririm...

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Yıllardır gittigidiyor'u kullanıyorum. Paranız en az 50 TL olunca ödeme emri verebiliyorsun ve bir sonraki cuma günü ödemeni alıyorsun. Hiç günü sekmedi. En geç 12-13 gibi yatmış oluyor.

Eğer sitenize güveniyorsanız ve onlara kaliteli müşteri kazandırabileceğinizi düşünüyorsanız onlara başvurmanızı öneririm...

gg de tıklama başı nasıl? kaç kuruş veriyor ortalama

Shadows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kusura bakmayın ama ödememe almama konusuna gelince gayet güzel çalışıyor tıklamalar vs eksik sayıyor kesinlikle ama ödeme günü perşembedir yani yarın ödeme yapılacak okursanız kurallarını orda da yazmakta

Not : 5 defa ödeme aldım sorunsuz

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
4-5 defadır sorunsuz ödeme aldım HEPSİBURADAdan.

1. Biriken kazanç ekranında ÖDEME TALEP ET butonuna basıldı ise
2. Hesap bilgileri doğru girildi ise
3. Ödeme talep ettikten sonraki AYın ilk Perşembe günü geldi ise - (Yani dün - son ödeme dün geldi)

Tüm bunların dışında kurallara uyulduysa ödeme yapılıyor.

Ram

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende yeni kullanmaya başladım hepsiburada'yı. Ama bu çelişkili mesajlar soru işaretleri uyandırdı. Yolun başındayken geri mi dönmeli? gg'yemi başvurmalı yoksa kullananlar hakkaten memnun mu?

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
benim sorun uzun süre önce çözüldü. emaile cevap verdiler. ve ödemeyi aldım.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Hepsiburada tıkları saymıyor bende çok büyük oranda öyle %10 %20 gibi bir durum olsa laf etmem ama %80 - %90 arası bir tıklama oranını saymıyor... O yüzden ciddi sitelerimde kullanmıyorum sizde böyle bir problem varmı?

Ram

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bendeki tık oranı %2.5-3 civarında. Yani problem yok, sayıyor gibi.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Çok garip, tekil 1672 giriş olan sitede 3 tıklama saymış dün aynı alanda ve farklı firmaların reklamlarınaysa ortalama 150-200 tıklama sayıyor

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ben 800 tekil ve 1600 gibi çoğula 18-20 tık alıyorum.

2 gün önce, başka bir sitemde denedim. 1000 tekil ve 5000 çoğula 10 tık almışım demekki bazı içeriklerde işe yaramıyor.

Ram

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benimkini gayet iyi sayıyor dedim, nazar değdirdik heralde. :p Son iki gündür rapor bile yok. Bomboş sayaçlar. :S [email protected]'a mail atayım dedim, gmail böyle bir mail hesabına ulaşılamıyor dedi. :S Sistemleri mi çöktü? Neler oluyor? 6 mart ve 7 mart raporları herkeste normal mi?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5