İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Her Alt Üyenden $5 Kazan (Üye Olması Yeterli) (Reften Üye Olanlara Par

James

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kesinlikle yatırım yapmanıza gerek yok
Sistemden diğer bir kazanma yöntemi ise şu şekildedir. Sisteme referans linkiniz ile üye yaptığınız kişi başına 5$ bonuz alıyorsunuz arkadaşlar. Bu kazançlarınızdan ise günlük %0.2 kazanç elde edeceksiniz ve bu kazançlarınızı 90 gün alacaksınız.. Bu bizler için güzel bir kazanç yöntemi olabilir. Sistemden ödemenizi otomatik olarak anında çekebiliyorsunuz ve minimum ödeme limiti yoktur.
Sisteme referans linkiniz ile kayıt olan referanslarınızdan 6.levele kadar kazanç sağlıyorsunuz.

roxilia_referans.png

Benim referans linkimle üye olanlar paypal adreslerini ve üye oldukları kullanıcı isimlerini bana pm olarak yollasınlar onlara bir miktar teşekkür ödemesi yapacağım
Refli Link
Refsiz Link

Refimden üye olanlar paypal adreslerini yazmayı unutmasınlar

bekciii

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben refinizden üye oldum ama Pmde yolladığım konuda yardımcı olur musunuz?

ertankoca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir üye yaptığımızda 5 doları anında çekebiliyormuyuz yoksa yatırım yaptıktan sonraki kazancımı anında çekebiliyoruz?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5