İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Her ay paranı 2'ye katla %100 kazanç elde et MMM Uluslararası karşılıklı yardım fonu

themaniac

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam arkadaşlar,

MMM Global uluslararası karşılıklı yardımlaşma fonu.

MMM GLOBAL fonunun asıl amacı Kapitalizmi sona erdirmek. Bu platforma buradan üye olabilirsiniz.

Peki ne işe yarar nasıl çalışır bu platform???

Öncelikle bu platformda BitCoin kullanılıyor PayPal vb kullanılmıyor. Sebebi ise gönderilen paraların tekrar geri çekilmesi Dispute açılması gibi şeyler olmaması ve dol.andırıcılığı 0'a indirmektir.
Karşılıklı yardımlaşma denilen olay şu: siz birine yardım ediyorsunuz bağış yapmış oluyorsunuz ve insanlarda size yardım ediyor bağış gönderiyorlar.

Birde sisteme girdinizde minimum 10$ yardım etmekle başlıyorsunuz. Bu da para döngüsünü sağlıyor. Hatta para yatırırken 50$ yüklerseniz sistem size 20$ prim veriyor. Bu paranızı da belli bir sürede çekmezseniz eğer prim sabit kalıyor. Yani kafadan 20$ kar ile başlıyorsunuz.

Sisteme yukarıdaki linkten kaydolduğunuzda (eminim bazınız hemen benim refere linkini silmeye çalışacaktır :) ama silmemeniz sizin faydanıza) benim 10 kişilik grubum içine gireceksiniz. Sistem 10, 100, 1000, 10bin, 100bin, 1 milyon, 1 milyar diye büyüyor. her birimin bir danışmanı var. Siz kaydolduğunuzda ben sizin danışmanınız olacağım ve şunu nasıl yaparım şu bu nasıl olacak bana sorabileceksiniz.

Hızlıca sistem işleyişine gidelim:

Diyelim ki 50$ yatırdınız ve paranız 20$ primle beraber 70$ a çıktı. 70$ dolar yardım yapıyorsunuz ve bu para sistemde birilerine gidiyor. Sonra siz yardım talep ediyorsunuz ve size yardımlar akıyor.

Örnek bir tablo:
img

Gönderilen 200$ kadar toplamda ama gelen 700$ üzerinde. Yeni üyeler geldikçe ve siz ne kadar eski olursanız sirkülasyonunuz o kadar artacak ve benim danışmanlığım altında olanları da ben destekleyeceğim.

Bu sistemin şuanda Türkçesi yapılıyor ve bende Türkçe sistemi hazırlayan ekipteyim. Erken davranır da sisteme girerseniz, sistem tamamen Türkçe olup tüm Türkiye'ye yayıldığında sizler kendi ekiplerinizi oluşturmuş olursunuz. Zaten benim ekibim altında toplanıp kendine yeterinde referans edineni grup danışmanı yapıp onu da yavaş yavaş sistemin yukarısına çekeceğim.

Sizde kazanmak istiyorsanız TIKLAYIN!!!

Hakan Damar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
inanmayin boyle seylere. Bosuna bir de paranizi kaptiracaksiniz boyle cakallara. Bu sisteme dahil olup ekip toplamaya calisanlar asil kurbanlar zaten.

Ornegin: Hani e-ticaret yaparak zengin olma kitaplari satan siteler varya. iste onlar kendi kitaplarini sizlere satarak asil parayi kazaniyorlar :) Zaten her e-ticaret yapan zengin olsa bu adamlar deli mi kendilerine rakip cikartsinalar.

Zamaninizi boyle bos seylerle harcamayin. Kimsenin, kimseye gunahini vermedigi bir devirde, kalkmis internetten yok bir birine yardim ederek zengin olan insanlar falan :D komik seyler bunlar. :yeho

themaniac

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
inanmayin boyle seylere. Bosuna bir de paranizi kaptiracaksiniz boyle cakallara. Bu sisteme dahil olup ekip toplamaya calisanlar asil kurbanlar zaten.

Ornegin: Hani e-ticaret yaparak zengin olma kitaplari satan siteler varya. iste onlar kendi kitaplarini sizlere satarak asil parayi kazaniyorlar :) Zaten her e-ticaret yapan zengin olsa bu adamlar deli mi kendilerine rakip cikartsinalar.

Zamaninizi boyle bos seylerle harcamayin. Kimsenin, kimseye gunahini vermedigi bir devirde, kalkmis internetten yok bir birine yardim ederek zengin olan insanlar falan :D komik seyler bunlar. :yeho

Okuma yazma bilmeyen biri için gayet mantıklı şeyler söylüyorsunuz, ama eğer okuma yazmanız varsa Sergey Mavrodi'nin hayatını bu sisteme adadığını, sistemde para havuzu olmadığını ve katılımcıların parayı birbirlerinin Bitcoin hesaplarına gönderdiklerini, mevcutta milyon doların hergün katılımcıların hesaplarına girip çıktığını okumadığınızı varsayınca, dedikleriniz mantıklı gibi geliyor. Ama sistemi hiç bilmediğiniz için böyle garip yorumları normal karşılıyorum. Düşünsenize sistem diyor ki 10$ ile başla, 1 ay sonra 20$ al ve çık.

Şimdi sormak lazım, sizin bu forumda yaptığınız hangi ticaret size %100 kazanç sağlıyor ve her ay paranızı ikiye katlıyor?
Bu arada iyinet'te Themaniac ismi vardır aslanım. Tabi biz senin gibi burada üç günlük çocuklardan değiliz. Ben bu foruma ticareti getiren, ticaret patlaması yaptıran kişiyim. 2010-2012 dönemi konulara bakarsan görürsün.

Ben bile bu sisteme girdiysem demekki bırada karlı birşeyler var.

O çakal yazısını da sil ordan. Adam gibi konuşursan adam gibi cevap alırsın. Ben şimdilik seni adam yerine koyuyorum ?

Hakan Damar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Okuma yazma bilmeyen biri için gayet mantıklı şeyler söylüyorsunuz, ama eğer okuma yazmanız varsa Sergey Mavrodi'nin hayatını bu sisteme adadığını, sistemde para havuzu olmadığını ve katılımcıların parayı birbirlerinin Bitcoin hesaplarına gönderdiklerini, mevcutta milyon doların hergün katılımcıların hesaplarına girip çıktığını okumadığınızı varsayınca, dedikleriniz mantıklı gibi geliyor. Ama sistemi hiç bilmediğiniz için böyle garip yorumları normal karşılıyorum. Düşünsenize sistem diyor ki 10$ ile başla, 1 ay sonra 20$ al ve çık.

Şimdi sormak lazım, sizin bu forumda yaptığınız hangi ticaret size %100 kazanç sağlıyor ve her ay paranızı ikiye katlıyor?
Bu arada iyinet'te Themaniac ismi vardır aslanım. Tabi biz senin gibi burada üç günlük çocuklardan değiliz. Ben bu foruma ticareti getiren, ticaret patlaması yaptıran kişiyim. 2010-2012 dönemi konulara bakarsan görürsün.

Ben bile bu sisteme girdiysem demekki bırada karlı birşeyler var.

O çakal yazısını da sil ordan. Adam gibi konuşursan adam gibi cevap alırsın. Ben şimdilik seni adam yerine koyuyorum ?

Okuma-yazma bilmeyen birinin yazisina yorum yaparak ne kadar kulturlu olgunuzu gosteriyorsunuz. :)

1 - Sergey falan beni ilgilendirmez. Suan popular insanlarin bile hayatlari yalan, yanlis yaziliyor.

2 - Ben mantik cercevesinde yorumluyorum, 1 kisinin yasami bir sey degistirmez. 1 kisi ucurumdan atladi ve olmedi diye herkesin atlamasi son derece aptalca.

3 - 10$ ver 20$ al cik diyorlarmis ve hala bunun mantikli oldugunu dusunuyorsunuz. O zaman ben 1 milyon dolar koyayim ertesi ay 2 milyon dolar alip cikayim ve hemen istifami vereyim. Ne kadar mantikli degil mi?!

4 - Insanlar isimleri ile degil yaptiklari ile anilirlar. Yasiniza baktigimda bu durumda cocuk olan siz oluyorsunuz ve nickniz size gayet uygun.

5 - ben bu forumda ticaret yapmiyorum ve dogal olarak bu forumdan bir kazancim yok.

6 - `Ben bile bu sisteme giriyorsam` bir sey ifade etmiyor. Sen ekonomistmisin, neden insanlar sana guvensin? Hergun internette yuz binlerce insan dolandiriliyor.

7 - Cakal lafini sana dememistim ama uzerine alindigina gore demek ki yaran var gocunuyorsun.

8 - Beni adam yerine koyup, koymaman benim icin hic bir sey ifade etmiyor.

Neyse, daha fazla uzatmaya gerek yok. Herkes anlamistir konuyu.

themaniac

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
YaDığına göre seni ilgilendirmeyen çok şey var bu konuda. O zaman ne diye bilmediğin araştırmadığın şeyler gakkında yorum yapıyorsun?

1 milyon dolar koyup ertesi ay 2 milyonu alıp çıksam olurmu diyorsunda daha ponzi schema nedir bilmiyorsun bile.

Cahillerle tartışmayın tartışmalarımdan hiç birini kazanamadım, çünkü laftan anlasa cahil olmazdı.

Sen önce Sergey Mavrodi kim öğren, ponzi fisans sistemini anla, iyinet'te themaniac a güvenilir mi diye yaz çıkan konuları oku insanların "kendimden çok ona güvenirim" yazdığını gör.

Ama sonra gelip yine AMA BUNLAR BENİ İLGİLENDİRMEZ BEN İÇİN BİŞEY İFADE ETMİYOR de.

Bilmediğin şeyleer hakkında da yorum yapma yavrucuğum. Önce insan olmayı sonrada okumadan öğrenmeden cahil cahil konuşmamayı öğren.

Hakan Damar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Ogrendim Sergey Movradi'nin kim olgunu.

Sergey Panteleevich Mavrodi (Russian: Серге́й Пантелеевич Мавроди; born August 11, 1955) is a Russian criminal and a former deputy of the State Duma. He is the founder of the МММ series of pyramid schemes. In 2007 Sergei Mavrodi was found guilty in a Russian court of defrauding 10,000 investors out of 110 million rubles ($4.3 million).[

Rus asilli dolandirici ve suclu olarak bir cok kaydi var.
https://en.wikipedia.org/wiki/Sergei_Mavrodi
https://www.rt.com/news/312782-mmm-mavrodi-financial-pyramid/

Ponzi schema ise = `Shut down by Russian police in 1994, declared bankruptcy in 1997`
(1994 yilinda onbinlerce insani dolandirdigindan Rus polisi tarafindan kapatilmis)

Cahillerle tartışmayın tartışmalarımdan hiç birini kazanamadım, çünkü laftan anlasa cahil olmazdı.
bu soze aynen katiliyorum.

Iste gordugun gibi, bu tur insanlarin pesinden gidersen. Kisa yoldan yolumu buliyim, zengin olayim. Pesimdende baska insanlari surukleyip onlarida riske ediyim dersen boyle durumlara dusersin.

Lutfen bu cahil cocuga yeniden bir aciklama yapar misin? Sergei Movrodi'nin ve MMM global sacmaliginin ne oldugu ile ilgili? Cunku soylediklerin ile gercekler arasinda ciddi farklar var. Bay herseyi bilen cok bilgili beyefendi!

themaniac

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ogrendim Sergey Movradi'nin kim olgunu.
Rus asilli dolandirici ve suclu olarak bir cok kaydi var.
https://en.wikipedia.org/wiki/Sergei_Mavrodi
https://www.rt.com/news/312782-mmm-mavrodi-financial-pyramid/

Ponzi schema ise = `Shut down by Russian police in 1994, declared bankruptcy in 1997`
(1994 yilinda onbinlerce insani dolandirdigindan Rus polisi tarafindan kapatilmis)
bu soze aynen katiliyorum.
Iste gordugun gibi, bu tur insanlarin pesinden gidersen. Kisa yoldan yolumu buliyim, zengin olayim. Pesimdende baska insanlari surukleyip onlarida riske ediyim dersen boyle durumlara dusersin.

Lutfen bu cahil cocuga yeniden bir aciklama yapar misin? Sergei Movrodi'nin ve MMM global sacmaliginin ne oldugu ile ilgili? Cunku soylediklerin ile gercekler arasinda ciddi farklar var. Bay herseyi bilen cok bilgili beyefendi!

bkz: "titan saadet zinciri" bitti!

Araştırma yapmaya başlaman beni gerçekten senin adına umutlandırdı. Araştırmalarına az daha devam etsen Sergey Mavrodi'nin tutuklandığı mahkemede görgü tanıklarının 17 askeri kamyonun MMM genel müdürlüğünden askerler tarafından alındığını ve sümenaltı yapıldığını göreceksin. Ve ayrıca hapse atıldıktan sonra Sergey Mavrodi'nin Eyalet başkan yardımcısı olarak meclise girdiğini, başkan yardımcısı için verilen maaş, VIP hizmetler ve hatta makam aracı dahil hiç bir ayrıcalığı kabul etmediğini de göreceksin.

Hatta MMM sistemine az bir bakınca, aslında saadet zincirleri gibi paranın bir havuzda toplanmadığını ve böylece dolandırıcılık riskinin olmadığını da görürsün. Çünkü bu sistemde insanlar birbirinin hesabına para gönderiyor, kimse MMM'e para vermiyor. Yani ben sana 50$ para gönderince 1 ay sonra %20 oranında bunun fazlasını yani $60 para talep etme hakkım doğuyor. Bu talep ettiğim parayı da diğer kullanıcılar direk benim Bitcoin hesabıma atıyorlar. Yani sen kendin dolandırıcı bile olan Hakan bey kardeşim, önce para yüklemen gerekiyor ve 1 ay bekledikten sonra paranı alıp çıkıyorsun. Yani sistem öyle tasarlanmış ki dolandırmak istesende dolandıramıyorsun.
Ha bu arada sistem nasıl bu hale geldi, MMM 1994 yılında ülkenin bütçesinin 3'te 1'i kadar büyüdü ve Rusya müzakere yapmak için Sergey Mavrodi'yi defalarca çağırdı. Amaç "MMM'i bitir biz sana başka bir yol çizelim" şeklindeydi. Ama müzakereye yanaşmayan Sergey hapsi boyladı. Bir kaç daha farklı MMM yönteminden sonra işi tamamen online yaptı. Sonrada parayı bir havuzda toplamak yerine katılımcıların hesaplarında tutmaya karar verdi. Yani ortada dönen milyonlarca doların bir parçası sende bir parçası diğerinde, herkes katılımına göre para alıyor.

Bak az daha araştır, bu sistemi en çok savunanlardan olucaksın...

Hakan Damar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Araştırma yapmaya başlaman beni gerçekten senin adına umutlandırdı. Araştırmalarına az daha devam etsen Sergey Mavrodi'nin tutuklandığı mahkemede görgü tanıklarının 17 askeri kamyonun MMM genel müdürlüğünden askerler tarafından alındığını ve sümenaltı yapıldığını göreceksin. Ve ayrıca hapse atıldıktan sonra Sergey Mavrodi'nin Eyalet başkan yardımcısı olarak meclise girdiğini, başkan yardımcısı için verilen maaş, VIP hizmetler ve hatta makam aracı dahil hiç bir ayrıcalığı kabul etmediğini de göreceksin.

Hatta MMM sistemine az bir bakınca, aslında saadet zincirleri gibi paranın bir havuzda toplanmadığını ve böylece dolandırıcılık riskinin olmadığını da görürsün. Çünkü bu sistemde insanlar birbirinin hesabına para gönderiyor, kimse MMM'e para vermiyor. Yani ben sana 50$ para gönderince 1 ay sonra %20 oranında bunun fazlasını yani $60 para talep etme hakkım doğuyor. Bu talep ettiğim parayı da diğer kullanıcılar direk benim Bitcoin hesabıma atıyorlar. Yani sen kendin dolandırıcı bile olan Hakan bey kardeşim, önce para yüklemen gerekiyor ve 1 ay bekledikten sonra paranı alıp çıkıyorsun. Yani sistem öyle tasarlanmış ki dolandırmak istesende dolandıramıyorsun.
Ha bu arada sistem nasıl bu hale geldi, MMM 1994 yılında ülkenin bütçesinin 3'te 1'i kadar büyüdü ve Rusya müzakere yapmak için Sergey Mavrodi'yi defalarca çağırdı. Amaç "MMM'i bitir biz sana başka bir yol çizelim" şeklindeydi. Ama müzakereye yanaşmayan Sergey hapsi boyladı. Bir kaç daha farklı MMM yönteminden sonra işi tamamen online yaptı. Sonrada parayı bir havuzda toplamak yerine katılımcıların hesaplarında tutmaya karar verdi. Yani ortada dönen milyonlarca doların bir parçası sende bir parçası diğerinde, herkes katılımına göre para alıyor.

Bak az daha araştır, bu sistemi en çok savunanlardan olucaksın...

Tabii bunlarin hepsi senin iddialarin. Bu iddialarini destekleyecek elinde her hangi bir kaynak var mi?

themaniac

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tabii bunlarin hepsi senin iddialarin. Bu iddialarini destekleyecek elinde her hangi bir kaynak var mi?

Sana her ne anlatırsam anlatayım, sisteme girip üye olmadan herşey kafanda yerli yerine oturmayacaktır. MMM'in ne kadar gücenli ve sağlam bir sistem olduğunu anlamak için üye ol. Sadece bak kurcala.
Hatta şu var, yardım edeyim desen bile pat diye paranı almıyorlar. Ben yardım edeyim dedikten sonra 6-7 gün boyunca yardım edeceğim kişinin bilgilerini bekledim. 50 dolar yatırmıştım ve şuan 85 dolar oldu. Ay bitiminde çekenilirim istesem ama ben daha çok yatırıcam. Çünkü bu sistem gerçekten iyi kazandırıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5