İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Her baslangicta eski oturumdaki sitelerin acilmasi

Mehmet Tahta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selamlar,
Surekli kullandigim belli basli siteler var, bunlari hic kapatmiyorum. Fakat firefoxu her yeniden baslatisimda bunlari yeniden acmak durumunda kaliyorum.
Bunu engellemek icin bir yontem vardi, ayarlarda biryerlerdeydi fakat bir turlu bulamadim. Yardimci olursaniz memnun kalirim, tesekkurler.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
İE7 de böyle bi ayar var.Birden fazla sekme açıksa ieyi kapat dediğinde ekrana uyarı geliyor seçenekleri gösterin yanındaki oka tıklayıp o bölümü aç internet exploreri bir sonraki kullanışımda bunları açı işaretleyip kapatırsan ieyi yeniden açınca o siteler açılır..

Mehmet Tahta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Firefoxta da ayni ayar mevcuttu, yerini bulamadim bir turlu. Kullaniyordum cunku, bilgisayari yeni formatladim, ondan gitti tum hersey.
Ayrica sorum ie ile ilgili degil, firefox ile ilgili. Tesekkurler vakit ayirip cevap yazdigin icin.

taironas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oh be bende bunu ariyordum ..gıcık etmişti beni tesekkurler

dizinci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Oturum seceneklerinden baska bir yöntem ise onlari favorilere eklerken bir klasör olusturmaniz. Favorilerde o klasöre geldiginizde bütün siteleri ac diye bir secenek olur, böylece o klasördeki bütün siteleri acar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi