İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Her Hafta 1 Pop çalişmasi

P

populermp3

Misafir
Merhabalar, Yeni açılan veya açık olan sitelere destek amaçlı. HER HAFTA 1 KİŞİYE pop desteğine var olan varmı ? eğer destek olacak olan olursa. forumda buluşalım....

H

hibrahim

Misafir
populermp3' Alıntı:
Merhabalar, Yeni açılan veya açık olan sitelere destek amaçlı. HER HAFTA 1 KİŞİYE pop desteğine var olan varmı ? eğer destek olacak olan olursa. forumda buluşalım....
bence dediğinden kimse birşey anlamadı o yuzden cevap vermiyorlar... mesela ben anlamadım pop detsği ne pop desteğine var olmak ne vs...

P

populermp3

Misafir
yani text link yerine sitelere destek amaçlı her hafta bir siteye pop açalım ? 1 sitede 1000 hit varsa 600 çıkış verse. 10 site üye olsa 6000 hit yapar bu sitenin tanınmasında yeterli olacaktır.eğer üye başlamak isteyen olursa burda toplanalım.

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
katılımcı sitelere bağlı olarak bende katılabilirim belki (kesin bir şey söylemeyeyim)

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar iyi hoş düşünüyorsunuzda sonuçta bu sefer herkes yeni site açıcak bende katılıyım diyecek.. :)

Ayrıca artık servis pack 2 den sonra pek bu popup olayları etkili olmuyor..

P

populermp3

Misafir
pop

yani şuanda kaç türk service pack kullanıyor. yani ben yıllardır bilgisayar alemindeyim. service pack güveniliri olmasına karşın update yapmıyorum.. yani benim gibi bir sürü insan var.. internet cafeler var. yani bunları düşünmek gerekir.
KAtılımcı arkadaşların. internet sitelerini yazmasını rica ediyorum. vede yeni açılmış veya açık olan siteleride kapmasamı gerçekten iyi olur diye düşünüyorum.

baldor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pop-up reklam yerine banner desteği sağlansa daha iyi olmazmı? hem kendi sitelerinize gelen ziyaretçileri sıkmazsınız, hemde diğer siteye destek vermiş olursunuz.

P

populermp3

Misafir
fark etmez öle bişide olur ama olayı tamamen sapıtabilirler

P

populermp3

Misafir
yani biri reklamını koyarım der 2 dakka sonra kaldırır. ama popta öle değil istatisktikli olarak görebiliriz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5