İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

her hafta 15 ytl

M

MasterOFMasters

Misafir
www.toplisttr.com sitesinde

her hafta birinciye 15 ytl nakit para ödüllü yarışma başlatılmış

yüksek hitli webmaster lerin dikkatine

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
logo yada popup yerine direk link eklesek olmazmı?

_RamseS_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba. Toplisttr de gerçekten kazanana ödül veriliyor ben 2 hafta birinci geldim ve 15 er YTL hesabıma geçirildi. işin içine para da girince daha iyi bir rekabet ortamı çıkıyor.

fatihgoz hepside.com u r10.net de mesaj yazdı sahibi kim ise irtibat kursun benimle diye. ama kimseden ses çıkmadı seni tanıyan yoktu sanırım. istersen benimle irtibata geç sana yardımcı olayım. toplisttr.com un sahibinin msn adresini verebilirim.

iyi çalışmalar...

F

fatihgoz

Misafir
_RamseS_' Alıntı:
Merhaba. Toplisttr de gerçekten kazanana ödül veriliyor ben 2 hafta birinci geldim ve 15 er YTL hesabıma geçirildi. işin içine para da girince daha iyi bir rekabet ortamı çıkıyor.

fatihgoz hepside.com u r10.net de mesaj yazdı sahibi kim ise irtibat kursun benimle diye. ama kimseden ses çıkmadı seni tanıyan yoktu sanırım. istersen benimle irtibata geç sana yardımcı olayım. toplisttr.com un sahibinin msn adresini verebilirim.

iyi çalışmalar...
ben fatihgoz www.hepside.com un sahibi 15 ytl ödülü hala alamadım eğer yardımcı olursanız sevinirim.

Msn adresim: [email protected]

F

fatihgoz

Misafir
www.toplisttr.com da 16 nisan birincisi olmuştu sitem www.hepside.com bugün ramses arkadaşın aracılıyla toplisttr.com un sahibiyle görüştüm ve toplisttr.com un düzenlediği birinciye 15 ytl yarışmasından kazandığım 15 ytl yi banka hesabıma aldım. Burdan toplisttr.com a teşekkür ederim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5