İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Her Kimsen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
X

Xman

Misafir
Beni ''akıllı ol bu son uyarı'' diye banlayan vatandaşa sesleniyorum, akıllı olmazsam ne yapacaksın çok merak ediyorum, bak son uyarınıda sallamıyorum hadi elinden geleni ardına koyma. Bu forumdan beni süresiz banlamazsanda adam değilsin..

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Siz de bu forumda yöneticiyken aynı şeyleri yapıyordunuz. Keser döner sap döner..

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Beni ''akıllı ol bu son uyarı'' diye banlayan vatandaşa sesleniyorum, akıllı olmazsam ne yapacaksın çok merak ediyorum, bak son uyarınıda sallamıyorum hadi elinden geleni ardına koyma. Bu forumdan beni süresiz banlamazsanda adam değilsin..

tek ifade bu duruma bakışımı yansıtan. :hönk:

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
İyinetin ciddi bir yönetimi yok , bu eskiden bu yana böyle , keyf-i yasaklamaların önüne ancak ilgili adminleri geçebilir malesef buda iyinette yok.

y2s4n

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
konuyla ilgili yorum yapmayacağım çünkü yeteri kadar bilgi sahibi değiliz ne olduğunu konunun muhattabı kişiler biliyordur fakat en son msj atan arkadaşımızın ( @Oğuz ) yorumuna katılmıyorum ciddi bir yönetim yok diye bir genelleme yapmamız doğru olmaz sonuç olarak burada insanlar gönüllü olarak bir emek harcıyorlar zaman veriyorlarsa bunu genelleme yaparak herkesi birden eleştirmek ve çalışmadıklarını söylemenin yanlış olduğunu düşünüyorum yanlış anlamayın

supheli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Iyinetin çöküşte ve sorunlarının olduğunu herkes biliyor ama sorun nerdedır hata kimdedir o muamma bu yüzden bu aralar bu çatışmalar çok olmaya başladı yönetim üye arasında

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Sayın üyelerimiz,
Xman bundan 1 hafta önce bir konuda aşağıdaki yorumu yapmıştır :

Bu forum öyle temayla, rankla, logoyla canlanmaz foruma paylaşım ve ticaret lazım. Ama elinde sopayla aktif üyeleri kovalayan Calvin nickli vatandaş bu forumun üzerinden gölgesini çekmedikçe iyinetin kısa süre sonra tamamen sıradan bir forum olması kaçınılmaz olacaktır.

Xman bundan daha önce de bu forumda yöneticilik yapmış,iyinetin durumunu çok iyi bilen bir üyemiz.Hangi forumda olursa olsun böyle bir yorumu yaptırmazlar,keza direkt olarak uzaklaştırılırsınız.Daha önce de defalarca uyarmama rağmen bana karşı bir kişisel düşmanlığı olduğunu bilmekteyim.
İyinetin arkasından türlü türlü konuşmaları olduğu da bilinmektedir.
Tekrar göreve geldiğinde "CaLViN bana karışamaz" mesajını alenen yönetim bölümünde yazması ve ardından yetkisinin alınmasıyla forumdaki yöneticileri bırakın bu forumu buradan adam olmaz diyerek kışkırtması da tarafımızda tespit edilmiştir.
İyinet adına böyle bir karşıt çalışmaya girmiş bir insanı bu zamana kadar forumda tutma nedenimiz,forumun sahibi olarak benim ve diğer arkadaşlarımızın kesinlikle üyeleri yasaklamaya karşı olmamızdır.
Hem iyinet forumlarına hem de forumun sahibine böylesine bir kin besliyor olmasının nedenini halen çözebilmiş değilim.
Her üyeyi kazanmaya çalışırken bazı üyelerin kendini kaybettirmeye uğraşması karşısında bizler de insan olduğumuz için bazı tepkilerimiz oluyor.

İyinetin el değiştirmesi 2010 ekim ayında gerçekleşti,o zamandan bu yana hitlerini tam 3 kat arttırdığımızı bilmenizi isterim.Belirli zamanlarda iyinet hep düşüş yaşadı lakin biz elimizden geleni yaparak iyineti son yıllarda olduğundan çok daha yüksek bir konuma getirdik ve daha da yükseltiyoruz.

Lakin kimsenin bunu engellemesine izin vermeyeceğiz.Bu forumda lütfen iyi niyetimizi suistimal etmeyin.Üyeleri yasaklama konusunda bu kadar çekingen davranan başka bir forum daha yoktur.
Bu konuyu silmek yerine sizin de görmenizi ve forumun ne kadar adil yönetildiğini anlamanızı istiyorum.
Bunca çabaya rağmen bir de gelip forumun sahibi olarak benim arkamdan kin beslemenizi anlarım ama bunu ulu orta yazıp forumu ve bu forumun bir yöneticisini küçük düşürmenize izin vermem.

Tarafsızlığımı anlamanız açısından bir örnek göstermem gerekirse az önce mesaj yazmış olan Hitch rumuzlu üye bundan bir kaç yıl önce benim anama babama tüm sülaleme defalarca sövmüştür,gördüğünüz gibi halen üyemiz ve mantıklı yorumlar yazabiliyor.

Xman,son uyarı demiş olmama rağmen 30 gün daha uzaklaştırıldınız.
Bu sürenin sonunda tekrar gelip forumu veya bir yöneticimizi karalayacak bir mesaj yazarsanız sınırsız olarak uzaklaştırılacaksınız.
Yararınız yok,lütfen çok sevdiğimiz iyinete en azından zarar vermeye çalışmayın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5