İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Her Konuda Makale Yazılır

matematikkonulari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha önce bir çok sitede ve kendi sitelerimde bir çok konuda makale yazarlığı yapmış bulunmaktayım. Yazdığım makaleler, optimizasyonlu,seo'lu olup, yazım kurallarını önemseyen türdendir.

Anahtar kelimeler, belirlediğim bir taktikle yazı içerisinde kullanılır ve sitenizin googleda üst sıralarda görünmesini sağlar.

Makale başı 3.5 -5 TL arası ücret almaktayım, kelime sayısına göre ücretlendirme yapmamaktayım. Kısa veya uzunluk 3.5-5 TL arası değerlendirilmektedir.

Neden makale yazıyorum ? Öğrenciyim, eğitim masraflarımı karşılamak için, vakit buldukça bu işle ilgileniyorum.

İlgilenenlerin pm atması rica olunur.

Alina Dubova

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,
Türkçe makale yazarlarına ihtiyacımız var. Sürekli iş verebilen bir firmayız. Farklı konular üzerinden düzgün Türkçe yazabilen makale yazarları aranıyor. Daha detaylı bilgi almak için mail adresime yazın. [email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5