İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

her site için iki kanal mı açmak lazım ?

doganli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba

son 4 gündür dikkat ediyorum az olsa kanallara göre kazancım ile toplam kazancım arasında fark var yani toplamda 5 kuruş diyor ama kanallara göre bakınca o gün içn 4 kuruş diyor aklıma iki sebep geldi
ben sitelerden birine kodu koyarken kanal seçimi yapamış olabilirim yada
her site için hem siteismi.com hemde www.siteismi.com şeklinde iki kanal açmak lazım ?

ben bütün sitelerim için siteismi.com şeklinde kanal açıp kodlarıda ona göre değiştirmiştim , anlam veremedim siz ne dersiniz ?

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla ben garantiye almak için 2 kanal açmıştım. Ama reklam kodunu ayarlarken özelleşmiş kanalları seçtiriyo. Raporlardada hangisini seçersem farklı bir sonuç çıkartıyor. Herhangi bir mantık göremedim :)

C

constantine

Misafir
Her site icin 1 kanal açarsan o sitenin kazancını görürsün ( kanallardaki sitelerin ancak 2 gün önceki kazancını görebilirsin ) Paneli ilk açtığında toplam kazanç çıkar. Kanal işaretleyip tıkladğında o kanalın yani sitenin kazancı cıkar. Ama bugünkü kazancı cıkmaz tabiiki..

S

Skeleton

Misafir
kanallar sadece senin yarırın için yapılmış bir özelliktir, yani hiç kullanmasan da her sitene koysan da kazancını etkilemez. kanallar nereden ne kadar kazancın var onu takip etmeni sağlayan bir kolaylık. ayrıca kanal verileri direk gözükmüyor, 2 gün geriden takip edebiliyorsun.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence kanal açmak pek iyi değil tavsiye etmem. sanki kazançlarda düşme oluyor gibi geldi bana kanal açınca..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5