İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Her Sitenin Bilgilerini Tek Yerden Görmek İster misiniz?

216

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Burayı sonradan düzenledim.

İlk önce şunu söyleyeyim; Konuyu bulduktan ve yazdıktan sonra sitede var mı diye site ismine baktım. Arama Sonucu

2005 1. ve 4. ayında bu söylenmiş fakat ben gelişmiş özelliklerin vurgulandığını dair birşey okumadım.
Hem görmeyenler hem de yeni sürümündeki özellikleri yazdım.

2005/4. ayından sonraki yenilikler burada:

2006-06-12: ver 1.16 - Show backward links expanded (Thanks to Todd "Oilman" Friesen!), new link report showing internal and external link counts, Google Trends included, more PageRank fetch tweaks, Firefox 2.0 alpha supported, support for highlighting nofollow links from a meta tag, minor tweaks.
2006-01-20: ver 1.15 - New keyword highlighter feature (right-click), thousands separator for Alexa rank, Google categories support removed (support discontinued from Google), more accurate PageRank, minor tweaks.
2005-11-16: ver 1.14 - Better integration with Alexa yielding more accurate results - SearchStatus and Alexa are more closely linked than ever. Now with Flock support!
2005-11-10: ver 1.13 - Internal version for testing.
2005-10-10: ver 1.12 - Bumped maxVersion to Firefox 1.5
2005-09-13: ver 1.11 - Fixed a bug opening new tabs in Firefox 1.5 Beta 1.
2005-09-09: ver 1.10 - Bumped the max version for Firefox 1.5 Beta 1, keyword density is now calculated to one decimal place.
2005-08-24: ver 1.9 - Alied highlighting of nofollow links feature (suggested by Matt Cutts of Google), available on right-click. Fixed problems in Deer Park Alpha 2.
2005-07-11: ver 1.8 - Greatly improved Google PageRank for zero ranked and some other miscellaneous pages, through a fallback mechanism that issues a simpler query to Google.
2005-07-10: ver 1.7 - Alied a Keyword Density Analyser to check for the density of keywords on a page. It is available on right-click, select the phrase first or enter it in the popup box. Fixed a bug with '+' characters in the URL.

Bir sitenin intenette bakılabilecek herşeyi için "All in One" bir özellik yapmışlar.

Neler mi yapıyor?

1. MetaTag,
  2. Archive.Org Görüntüsü,
  3. PageRank,
  4. AlexaRank,
  5. Robots.txt,
  6. Whois bilgileri,
  7. Sitenin içinde geçen kelime aratma yapabilme (Hangi taglar arasında kullanıldığını gösteriyor),
  8. Bulunulan Sayfa içindeki bağlantılar (Sayfa İçi - Sayfa Dışı - Hepsi),
  9. NO FOLLOW linklerini işaretle seçeneği,
  10. Indexlenmiş sayfalar (Tüm arama motorları veya seçme imkanı)
  11. Backlinkler;

• [*]Hepsi
      [*]Sitenin Kendisi Hariç
      [*]Domain'e
      [*]Domain'in Kendisi Hariç
Yine bir Firefox eklentisi.
Kurup, yeniden başlatıyorsunuz.

Tools > Extensions > SearchStatus çift tıklıyorsunuz.
Open New Tabs, Show on Toolbar'ı işaretleyip menüden nerde gözükeceğini belirliyorsunuz.
Bir site açtığınızda oto Backlinkleri çıkıyor tablar halinde (ayarları kurcalarsınız)
@ işaretine sağ tıklayıp bu özellikleri görebilirsiniz.

Buyrun İndirin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5