İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Her tık 0.01 dolar olmaya başladı :S

beratxt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Merhabalar.Geçenlerde günlük 3-5$ alırken şimdi ise bir sorun oluştu aşırı tıklanma oldu ve sitem Yetkisiz sitelerde göründü.Şimdi başka siteye attım oldukça hit alan o kadar olmasada ancak her tıka 0.01 dolar veryor nden böyle oldu bilgisi olan arkadaşlar var mı ?

I

intkm

Misafir
1.si yabancı reklam desem ? 19 tıka verdigi 0.69 $ sizce yabancı reklam için normal mi ? toplam 68 reklam var kazandıgım para 1.19 $! ve 2100 gösterim!

mesele yabacı içerikli site değil.Tamam yabacı içeriklere çok verdiği doğru ama içeriği işe yaramayan sitede ne kadar yabancı içerik olursa olsun tık başına oran az olur önemli olan sağlam içerik olmasıdır. ayrıca 19 tıka 0.69 normal ama daha iyi olabilir.Önemli olan gösterim değil ayrıca reklamının yerleşimi iyi değilse tıklanma oranın düşer google gösterim başına vermiyor 7000 civarı gösterime 20-30 tık arası olanlarıda gördüm ben :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5