İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Her Türlü Garantili SEO Hizmetleri Verilir, Müşteri Mutlu Edilir.

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Merhaba,

Daha sizler Seoculuk nedir bilmezken bu tanımı ilk olarak (daha Google yokken) Altavista arama motorunda dile getirmiştim. Google elimde büyüdü diyebilirim.

Daha ilk açıldığı günlerde ilk aramalarını bizzat yapmıştım. Ulaştığım içeriklerden çok faydalandım.

İşin özü sektörde o kadar eskiyim ki, insanların hosting aramak için kullandığı hostbul.net arama motorununda zamane yöneticisiydim. Kısacası bütün motorların erbabıyım. Bana motor demeyin. Binerim.

Günümüzde Seoculuk işiyle uğraşan yüzlerce sözde Seocu var. Bunların içerisinde bir veya iki kişi bu işi iyi yapıyor. Biri mutlaka benim, diğer ise henüz yok. Yani rakibim yok.

İsteyin, sizi istediğiniz kelimede birinci yapayım. Öyle ikinci falan değil. Direkt birinci.

Ben birinci yapmadan ödememi almam fakat birinci yaptıktan sonra ödememi yapmazsanız sizi avukat ordumla süründürmem bizzat iri yapılı ve üçgen vücudumla yerinizde sizi döverek tahsilatımı gerçekleştiririm.

Beni bilen bilir. Seo konusunda neler yaptığımı öğrenmek için Google'a girin aklınıza gelen ilk kelimeyi yazın, ilk sıraya bakın. Sonra bana mesaj atın.

Google benim babamın oğlu değil. Hiçbir ticari bağlantımda yok. Sahibini tanımam etmem. O beni tanır mı bilmem.

Ben Türk değilim zaten aslen İngilizim ve ana dilimde İngilizce. Yani English language içerikli siteleride birinci yapabiliyorum. I'm a professional seo maker of the world on the garbage from an international community.

Karate dersleride vermekteyim ama bunun SEO ile hiçbir ilgisi yok fakat mantık aynı. Bunu iyi düşünün.

Benimle çalışmak isteyenler sıraya geçsin. Çalışmak istediğim kişiyi ben seçerim. Yani ben seçilmem, seçerim.

İyi çalışmalar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Horoz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
aynısından istiyorum abi, ne içtiysen söyle :) Şaka maka okuttun bravo.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Konu uygun bölüme alınmıştır..

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Ovetto'nun bu konusunu nasıl görmeyip gözden kaçırmışız! :D

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
Ovetto, Bir iyinet markası...

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Ovetto, Bir iyinet markası...
Ovetto lisanslı bir markadır tüm içerik hakları saklıdır ve izinsiz kopyalanamaz, dağıtılamaz. - Ovetto bilgili olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir.

Yasaları kopyalamadım ne olur ne olmaz :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5