İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Her Türlü Script - Site Satışı Yapılır! AYRINTI İÇERİDE

vg1832

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar script olarak her türlü scripti sitenizie kurabilir veya direk size çok uygun fiyatlarla satabilirim. Siteniz bile yoksa 2 gün içinde domain + host + istediğiniz script ile piyasanın çok altında fiyatlara kurabilirim. İletişim için pm atınız.

Ekleme: Msn adresi pm ile verilecektir.

PhpMania

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
her türlü script satışı nasıl yapabiliyorsunuz?

örnek gösterir misiniz demolardan?

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
ekonomik verilerin (altın, döviz vs.) yer aldığı ve bu verilerin otomatik güncellendiği script var mı elinizde?

vg1832

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
bende demo alabilirmiyim

dizi izle

Pm Gönderildi

ekonomik verilerin (altın, döviz vs.) yer aldığı ve bu verilerin otomatik güncellendiği script var mı elinizde?

Pm Gönderildi ! Her Türlü Satış Güncel ! Domain ve Host olmaması sorun değil. Anında sağlşayabiliriz. Sadece host alsanız bile .tk domain benden hediye.

Ekleme:

Üyeye istediği script kurularak teslim edildi. Ödeme alındı. Satışlar Güncel !

Php Master

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
benim istediğim eleman takibi yapacak bi script şirkete kaydolan elemanları otomatik kayıt edecek ve o kişinin tavırlarına göre otomatik aylık maaş belirleyecek sonra kişinin konuşmasına göre beyaz yaka mavi yaka ayırt etmesi olacak ve ayrıca devamsızlıklarıda inceleyip ay sonu maaş bordrosü hazırlayacak ve birde ofis ortamının sıkıcı halini bi nebzede olsa giderecek yani sigara içilmeye başlayınca hafif şarkı çalacak çalışırken slow müzik calacak inceden yani bana ayarlayacağın script herseyi yapacak hocam anlatabilmisimdir umarım ha birde scriptte bot da olsun hani şu ajaxlı yapıyolarya

dip not: script kodlayanlara saygım var eğer w4r3z olarak dağıtıp üstüne para alıyorsan haramdır bu konuyu baltalamak değil amacım...

TheFLy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hocam Herhangi bir Flash Oyun Scripti + Domain (.Com , .Org , .Net , .Biz ) + Yeterli Hostu Ne Kadara yaparsın ?

selgio

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
süreklı web işimiz oluyor işim gereği msn e pek gıremıyorum ama telefonda konuşabılırız bır ıkı ufak sıte işi yaptırabılırım hemen...

Ekleme: pm lütfen...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5