İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alış Her Türlü Sitede Ücret Karşılığında Tanıtım Yazısı Yayınlanır

onr4349

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Merhaba,

Sitenizde haber niteliğinde tanıtım yazısı yayınlamak istiyoruz. Toplamda şuan 5 tane projeye sahibiz. Projelerimiz sürekli yenileniyor böylece sürekli çalışma içerisinde bulunabiliriz. Makaleleri biz yazıyoruz siz de ücret karşılığında makalelerimizi sitenizde yayınlıyorsunuz. Detaylı bilgi almak isteyen ve çalışmak isteyen arkadaşlar pm atabilirsiniz.

Not: ***** ve eg-zotik siteler uygun değildir!

FORUM DIŞI İLETİŞİM

Gmail : [email protected]

kerimptk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Merhaba,

Sitenizde haber niteliğinde tanıtım yazısı yayınlamak istiyoruz. Toplamda şuan 5 tane projeye sahibiz. Projelerimiz sürekli yenileniyor böylece sürekli çalışma içerisinde bulunabiliriz. Makaleleri biz yazıyoruz siz de ücret karşılığında makalelerimizi sitenizde yayınlıyorsunuz. Detaylı bilgi almak isteyen ve çalışmak isteyen arkadaşlar pm atabilirsiniz.

Not: ***** ve eg-zotik siteler uygun değildir!

FORUM DIŞI İLETİŞİM

Gmail : [email protected]

Hocam haber niteliğinde yazı ve projeleriniz hakkında detay alabilirmiyim. Ona göre site önereyim size.

kerimptk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anlanşma sağlanmış ve ödeme alınmıştır.

wwhalilww

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba iletişime geçerseniz işinize gelecek bir çalışma yapabiliriz...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5