İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

"Her yerden ban yiyoruz!" konusuna cevap

trichnosis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
merhaba

http://forum.iyinet.com/webmaster-genel-konular/34474-her-yerden-ban-yiyoruz.html

adresinde bir arkadaşımız her yerden ban yiyoruz diye bir konu açmış . konu kapalı olduğu için cevap yazamadım . o yüzden bu konuyu açma ihtiyacı duydum.

bizler türk milleti olarak çok zeki (!) olduğumuz ve aklımız sürekli değişik şeylere çalıştığı için ban yiyoruz sanırım.

az önce yabancı web master forumlarına bakıyordum. http://www.webmaster-talk.com/the-google-forum/57815-turks-created-goggala-different-google.html

ingilizcesi olanlar çekti bir bakın isterseniz . google'un hem ismini hem de tasarımını kopyalamaya çalışan başka bir millet yok sanırım. adamların yazdıklarıda hoş şeyler değil. ben bunları yazanların ağızlarıyla gülmektiklerinden eminim.

diyecek bir şey bulamıyorum :(

tşk

ahmetiyk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adamlar resmen dalga geçmişler
bizde onlara fırsat veriyoruz ya
yazık gerçekten yazık...

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yazanlar büyük ihtimalle ırkçı denyolardır. Açıkcası goggalamıdır, tombalamıdır bende sevmiyorum ama Google'ı en az taklit edip ona benzer site açanlar Türk'lerdir.. Google'ın milyon tane taklidini o forumdaki bir çok kişi yapmış zaten, çoğunun imzasına bakarsanız moogle zoogle bilmemneoogle gibi bişeyler görürsünüz aynı tasarımla ilgili..

Konuyu açanın bi Türk düşmanı olup olmadığını da bilmiyoruz, adam 1 ay önce üye olmuş ve sırf buraya mesaj yazmış. Allah bilir hangi eziktir..

Ruslar, çinliler, amerikalılar falan hile konusunda master yapmış adamlar, Türklere gelene kadar daha çok var.. Türklerin atılmasının sebebi onlar gibi ezik bi toplum olduğumuz için değil, onların istediklerini vermediğimiz için. Yani henüz Türkiye'de internet üzerinden alışveriş çok fazla gelişmediği için..

Belki 1 yıl belki 10 yıl sonra İnternet üzerinden alışveriş pazarında Türkiye gelişirse görürsünüz bu mesajları yazanlar nasıl bizim yaptığımız gibi gidip Türkçe içerikli siteler yapıp Türk pazarından da pay kapmak isteyecekler.. O yüzden nacizane tavsiyem gülüp geçiniz böylelerine..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5