İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

herbalife.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar çok eskiden tanıdıgımız herbalife a katılmak istiyorum... alt üye yapıcam para kazanıcam zengin olucam hayallerine sahip olarak değil tabiki.. bir çaylarını içtim bi yerde beğendim.. bu sebeple üye olmak istiyorum.. eskiden vardı forumumuzda herbalife üyesi bir kaç arkadaş kendilerine katkıda bulunmak isterim eğer bana ulaşabilirlerse...

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
artofevil'e kesinlikle katılıyorum,uzak dur, uzak dur, uzak dur.

reklam ajansımızın olduğu yıllarda çalışıcaktık kendileriyle,ilk başta çok güvenilirdirler ama sonra sizi tanımazlar bile.

1 ay bize iş verecekler diye toplantılarına katıldık,meğersem adamlar bizi oyalıyormuş,herbalife ürünlerini satmaya çalıştılar bize son toplantıda gerisi malum.

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
artofevil'e kesinlikle katılıyorum,uzak dur, uzak dur, uzak dur.

reklam ajansımızın olduğu yıllarda çalışıcaktık kendileriyle,ilk başta çok güvenilirdirler ama sonra sizi tanımazlar bile.

1 ay bize iş verecekler diye toplantılarına katıldık,meğersem adamlar bizi oyalıyormuş,herbalife ürünlerini satmaya çalıştılar bize son toplantıda gerisi malum.

ava giderken avlanıyordunuz yani :)

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yav aylar önce bi yerde onların bi çaymıdır nedir bişiyleri var ondan içim içmez olaydım.. tadı damağımda:D zaten ürün satmak için değil kendim kullanmak için üye olmayı planlıyorum ucuza alıcam o aleti:D

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Firar bizde birkaç tane olması lazım annemde bi aralar satıyordu.Dur ben bir sorayım vereriz olmazsa sana ucuzdan.

Bencede UZAK dur

ruud

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Herbalife disbiritörüyüm, yalnız aktif satış ve kayıt yapmıyorum şuan. Sistemin bir yamuğunu görmedim, sanayide dükkanı olan bir yakınım kendi işini bıraktı ve tamamen herbalifetan geçiniyor, bir sürü arsa aldı herbalifetan kazandığı paralarla.

volkan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Babam emekli olduktan sonra gazete ilanlarindan is ararken bir ilan gozune carpti ve gorusmeye gitti aksam kabul edildigini soyleyerek eve dondu ertesi gun tekrar gitti 250 ytl karsiliginda eline verilmis urunler ve bir guzel yikanmis bir beyinle geri dondu, ayni gunun aksami aldigi bircok sacma tanitim kitabi ve dvd iceren bir set'i incelememi istedi sadece dvd'yi koyduklarinda bir sure bakip sacmaliklari gordukce ekran basindan ayrildim. Ertesi hafta sonu kiz kardesimi de yanina alip toplantilarina katildi aksam eve donduklerine artik kiz kardesim de okul'dan arta kalan zamaninda bu isi yapacagini soyluyordu, ertesi hafta sonu annem'i de aldi ve annem de ayni sekilde beynini yikatip gelmisti. Beni de o sacma toplantilara ve firma yetkilisiyle gorusmeye goturmek istediler fakat kabul etmedim. Uzun lafin kisasi yaklasik 2 haftadir aldigi sacma sapan urunleri tuketiyorlar kiz kardesimle beraber kilo problemlerine iyi gelecegine inandirilmislar. 1 gunde bitkisel oldugu soylenen 12 tane hap yutuyorlar ve hergun sabah ve aksam hicbir sekilde sekteye ugramadan herbalife'dan birileri bunlari arayarak aglarindan kurtulmamalari icin sozde ilgi gosteriyorlar. Gecen 2 haftada birakin calistirilmayi is vaadlerini ayda kazanilan milyarlari surekli urun geliyor eve, ve halen gittikleri yer her neresi ise orada bulunan birkac kukla "memurlugu birakip bu ise basladim ayda 4000 ytl kazaniyorum", "copculugu birakip bu ise basladim oturdugum yerden ayda 3500 ytl kazaniyorum" vb. sekilde akillarina giriyor.

Sonuc olarak tek tavsiyem bu ve bunun gibi orumcek aglarina dusmemekte fayda var yoksa hattinizi degistirene kadar pesinizi birakmayacaklarina, para kazanma vaadiyle surekli somuruleceginize emin olabilirsiniz. Aile bireylerimi halen bunun duzmece bir durum olduguna inandirma cabasindayim ama evde 3'e 1 kalinca pek bu tur bir sansiniz olamiyor ne yazik ki. Uzak durmanizi siddetle oneririm...

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
herbalife 1
amway 2

bulaşmayın arkadaşlar

amway daha tehlikeli yakında tarikat gibi birşey olacak bunlar

HaSTa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu kadar red mesajlarindan sonra bu ise bulasanlara diyecek bir soz bulamiyorum...

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
en son tanıdığım bir kadın 80 kilodan 65 e düşmeye çalışırken 105 olmuştu hörbilayfla :D satıp para kazanıcam diyeninde 3,500 YTL si gitmişti. Amway e giren bir tanıdığımız 5 ay sonra emekli olucam aylık 800YTL alıcam diyordu ben onu her gördüğümde emekli oldunmu diye sorduğum için artık benimle ve ailemle muhattab olmuyor :D. İlla bi şey alıp satıcaksınız ruj muj varya kadın kozmetiği ile ilgili avon du heh en iyisi o hem aldıklarınızıda kullanamazsınız :D mecbur satmak zorundasınız.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
birde ilk mesajı yazan arkadaşa söyliyim 35 40 YTL lik bir demlik çay için deymez bence :D 40 ytl ye Rize nini en güzel çayını içersin içinde ne ot olduğu bilmediğin şeyleri değil.

TuRKuaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bende iş ararken sivi sitelerine sivi bırakmıştım. Ordan bulmuşlar tel nomu. Aradılar, sevindim iş görüşmesine gidecem diye. Ne bilim böyle birşey olacağını, verdiğim yol parasına yazık Valla.. :D

Bir tane karı çıkarmışlar, yok kanserdim, yok şöyleydim bir arkadaşımın sayesinde tanıştım. Hastalığım geçti. Asgari ücretle çalışıyordum şimdi ayda milyarlar kazanıyorum. Slayt gösterisi fln yaptılar yok şu şuranın sorumlusu ayda 14 milyar kazanıyor vs. boyuna palavra atıp duruyorlar.

Yok birde toplantıya katılanlara ürün seti hediye edeceklermiş yok telefonu olmayanlara telefon vereceklermiş miş miş... Palavraaaaaaaaaaaa :D

Toplantı bitmeye yakın şurda otelde önümüzdeki pazar toplantı var, otel masrafı 2o/5o YTL (tam hatırlamıyorum), toplantıya ilgi yoğun olacak yerinizi şimdi ayırtın vs vs vs.

Ancak toplantıya gelenler hediyeyi alabilir.

PALAVRAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!:p

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet adım gibi biliyorum palavra.. ama şu sıcak soğuk içilen bişiy var sitesinden bulmuştum dün bi kaç aromalısıda var bağımlılıkmı yaptı nedir.. 2de 1 aklıma gelip duruyo kafayı yicem:)

amacım para kazanmak değil daha az para kaptırmak:D

istanbul99

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herbalife disbiritörüyüm, yalnız aktif satış ve kayıt yapmıyorum şuan. Sistemin bir yamuğunu görmedim, sanayide dükkanı olan bir yakınım kendi işini bıraktı ve tamamen herbalifetan geçiniyor, bir sürü arsa aldı herbalifetan kazandığı paralarla.

Hiç inandırıcı değil !!

Bu alanda hangi program olursa olsun, altında 100 üye olsa bile, bütün ay aktif satış yapsan bile ancak 1-1,5 milyar kazanırsın..

Deneyin görün :)

Tecrübeyle sabittir..

duke nukem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Baştan sona mesajları okudum , Ekşi sözlük mesajları gibi koptum valla yazdıklarınıza :D

Bende bir ekleme yapayım. İş aradığım sıralarda benimde telefonumu bulmuşlar nereden buldularsa. Telefonda görüştüğüm kişi , aynı anlattıklarınız gibi, "üniversiteye hazırlanan bir genç bundan 2 milyar lira para kazandı" , "Sizin gibi iş arayan bir bey 3 milyar gelir elde etti" gibisinden saçma sapan şeyleri banada söyledi... İşin mahiyeti nedir, biraz bilgi verirmisiniz dediğimde , telefonda bilgi veremeyiz , gelin yüz yüze görüşelim gibisinden laflar etmeye başladı.. Aramızda geçen dialoğu tam hatırlayamıyorum ama bana birkaç söyledi sanırım ozamanki ben hörbıl layf mı diyince "evet siz nereden biliyorsunuz" şeklinde yanıt verdi... Hmm teşekkür ederim ben sizi sonra ararım falan diyip geçiştirdim, gitti... Sonuç itibariyle üfürükten teyyare şeyler dediğiniz gibi... Herkez 3 er 5 er milyar kazansa her ay. Zaten başka iş yapan olmazdı memlekette.... :p

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
para kazanmak isteyenler

herbalife dan uzak durun

erol çorabı seçin :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi