İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Herkes bir kazık peşinde

May

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
@yağma
Kapıda ödeme diye birşey var canım :D Bmw de abartılı örnek :D

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
kardeş biz allahtan korkarız
ha ot meselesini açacaksan
ottur günahı yoktur onu belirteyim
bende yamuk olmaz :D

Her mesajında ısrarla bu konuyu açıyorsun. Adam sana ot mevzusunu açmakla ilgili birşey söylememiş. Yaşın kaç bilmiyorum, ben 29 yaşındayım ve 10 yılı aşkın bir süredir bahsettiğin mevzu ile yakından ilgiliyim. Fakat senin kadar bunun reklamını yapan adam görmedim.

Kullanıyorsan kullanıyorsun, iyi bir halt olduğunu düşünüyorsan devam et. Reklamını yapmana gerek yok. Zaten benim bildiğim bahsettiğin mevzunun gerçek kullanıcıları ağırbaşlı olurlar. Yeri ve zamanı cuk oturmadığı sürece de kullandıkları bu maddeden bahsetmezler. Sen ise her mesajında olayı oraya çekmeye çalışıp aklınca reklam yaptığını zannediyorsun. Bunun kime ne faydası var onu da anlamıyorum gerçi. Birinin çıkıp madem içicisin ftp'e 2 kapak upload edeyim, sende download et diyecek hali yok.

Bu kafa ile amatemci olman uzun sürmez.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5