İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Herkes Birbirinin Sitesine Girerek 5dk Beklesin.

jekymark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
s.a arkadaşlar, böyle bir konunun faydalı olacağına eminim. Herkes kendi sitesinin adresini yazsın ve hepimiz yazılan tüm sitelere girerek 5 dk falan bekleyelim. En azından alexaya faydası olur. bunu günde bir kere yapsak güzel sonuçlar elde edebiliriz.

site isimlerine tıklayıp ilk sıradaki adrese girmelisiniz. tüm sitelere günde bir kere girelim. bu çok zamanınızı harcamaz

1.site : oyunları oyna
2.site : psdmania
3.site: oyunmelekleri
4.site: indirmeden izle
5.site: oyungoz
6.site: tekparcadiziizle
7.site: fiyasko
8.site: cumhuriyetciyiz
9.site: gizemlialem
10.site: ozipcan
11.site: roman havaları
12.site: karyotip
13.site: haluk unal
14.site: infovidyo.com
15.site: osmanlı şiirleri
16.site: hdfilmizledik.com
17.site: forumozyegin

Bazı siteleri diğer forumlardan topladım. buradan ekletecek arkadaşların siteleri diğer forumlara da kaydedilecektir.

jekymark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eklendiniz.

sitelerimize googleden gireceğimiz için ; google sevecektir.
sitelerde bekleme süresi çok olacağı için : hem google hem alexa sevecektir.

emin olun yararlı olacaktır. eğer kimse siteleri gezmeyi ihmal etmezse.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
mozilla kullanıp alexa sparky eklentisini de indirin

PhYtOn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tüm sitelere girdim şimdiden..

Düzeltme:Osmanlisiirleri.com a girmiyor

bunyamin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Böyle bir şeyin tamamen faydasız olacağını düşünüyorum. Sonuç olarak eklediğiniz içeriklerin insanları çekmesi gerekmez mi? Yani eğer siz özgün içerik ekliyor, ve insanlara faydalı şeyleri paylaşıyorsanız, ister istemez sitenizin trafiği artacaktır.

Gerisi aldatmaca gibi geliyor bana.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Böyle bir şeyin tamamen faydasız olacağını düşünüyorum. Sonuç olarak eklediğiniz içeriklerin insanları çekmesi gerekmez mi? Yani eğer siz özgün içerik ekliyor, ve insanlara faydalı şeyleri paylaşıyorsanız, ister istemez sitenizin trafiği artacaktır.

Gerisi aldatmaca gibi geliyor bana.

Hızlı kasılıyor benim sitem 2 ayda 200k civarına geldi alexa dünya genelinde, şimdi dağıldı grup ve 250k oldum. Ama kendimde toolbarı kaldırmışım tarayıcımdan, kendimde sebep oldum az biraz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5