İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Herkes Çok Akıllı

W3bmast3R

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Abi Herşey bi Yana .. böLe insanLarı sömürüyorLar resmen Ya ona içim Acıyor ... Dediği Lafa bak abi ... oyunda iyi yerLere geLebiLmek icin ... :S Adam da Safya Hemen tkLar ŞekiL A... oo ne güzeLmiş bu ya .. Hemen tıkLıyayımda bari oyunda iyi yerLere geLeyim .. gibi .. :S Bunun Gibi webmaster Lar Yüzünden Adsense geLişemiyor ... Lütfen ... SömürmeyeLim insaLarı .. hakkınız Neyse o ..

navarro

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben adwordsa reklam verdiğim dönemde ircten kontrol etmiştim girişleri. 1000 tık gözüküyor yani 1000 kişi giriş yapması lazım servere oturdum saydım statüsten 230 kişi giriş yaptı. Bu anormal çünkü bu tıklayanların 770 i tıklayıpta girmekten vazmıgeçti ? Ne oldu resmen hile yapanlar yüzünden sömürülmüş olduk . Bende verirmiyim kolay kolay adwordsa reklam artık ? Böyle hileler yüzünden adwordsa reklam verenler kaçıyor googlede haliyle bu durumun önüne geçmek için banlamaya çalışıyor .

W3bmast3R

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yukaridaki Yorumumdada beLirttim Kardesim .. tamamen katiLiorum sana .. ;) googLe bu Tür SahtekarLıkLarın önüne Geçmek için banLıyor ...

leonitef

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nedensiz el koyduklarına inanmıyorum. türk webmasterların çoğu sahtekar. bunun aksini kimse iddia etmesin. spam dan tutun da crack program siteleri kurmaya, birbirimizden içerik çalmaya kadar her türlü melaneti bizler yapıyoruz. inglizce sağlık sitem var. dünya kadar ingilizce sağlık sitesi olmasına rağmen kimse kimsenin malına göz dikmiyor. herkesin yazısı özgün ve orjinal. bizim web masterların yediği haltları anlatmaya kalksam iyinetin forumu bile yetmez.

ülkemin insanının düştüğü bu zavallı durumu görünce vallahi çok üzülüyorum. biz türkler bu kadar kalitesiz olamayız. ama malesef kalite ortada. bir yazı 40 sitede aynı şekilde duruyor. sonra da google kızılıyor. önce bi edepli iş yapmayı öğrenelim.

http://www.google.com.tr/search?q=Ç...yemek+istemeyebilirler&num=100&hl=tr&filter=0

google durup dururken kimseyi banlamaz. ama google da türkler nedense hep masum yere banlanır.

W3bmast3R

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kimse orjinaL Kendine özgü YazıLar Yazmıyor .. Herkes KoLaya Kacıyor .. HaLbuki oRJinaL özgün yazıLar yazıLmış oLsa inanın Şu anki DurumLa orjinaL yazıLdıktan sonraki durum Arasında bi Uçurum oLur ...

relax12345

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aslında Türk webmasterlar bir araya gelip bütün bu sahtekarları iyice bir elekten geçirip süzebilirler.

Mesela 3-5 tane iyi webmaster biraraya gelip şöyle bir site kursa (forum bile olur ama reklam güzel olacak): ispiyonadsense.com ... :) Hergün karşılaştığımız, sahtekarlık yapanları hile yapanları oraya bildirsek onlarda google a ticket atsalar (google ın böyle bir birimi var, şikayet edebiliyorsunuz ve dikkate alıyorlar)..

Böylece Türk webmasterların itibarını kurtarmış oluruz.

Ben yabancı forumlarda hiç "şöyle hile yaptım, böyle hile yaptım" diyeni görmedim. Burada başlık açıyorlar, site kuruyorlar "tıklama gurupları, şöyle hile yapsam adsense yermi" falan diye. Adamın kanı bozuk. 3-5 gün para kazanacak ama sonra hayatında o parayı göremediği gibi google da "ulan bizim webmasterlarda çok ş.fsiz" diye damgayı vuracaklar. Askerlik yapanlar bilir. Bir bölükte bir asker hata yapınca büyün bölük sürünür. Kimin yaptığı açıkça olsada önemli değildir. Cezayı herkes çeker.

Kopyala-Yapıştır yapmak bir yere kadar.. orjinal bir makalenin içerisine alıntı yapılabilir ama bütün makale kopyala yapıştır olunca ayıp oluyor. Özellikle Forum lar bu işi abartıyorlar.

Forumcular hiç kızmasın. Forumlar vazgeçilmezdir ama bir ülkede 3.000.0000 (kaynak google a bakabilirsiniz , kaynak adres şu : türkiyedeki forum sayısı artı içinde forum kelimesi geçmeyen url ler ile birlikte yaklaşık 3.000.000 ) adet forum var!

Yani akıl var izan var .. 3.000.000 adet forumdan illegal içerik, çalıntı içerik, çalıntı müzik, çalıntı full program ı çıkarın geriye 200 tane kalmaz :D İşte itibarımız. Her önüne gelen "ulan bi tane forum kurayım nasıl olsa uğraşmıyoruz, üyeler yazıyor bizde oturduğumuz yerden paraları sayarız, ehehehe!! ne kadar çok ultra zeki bir adamım ben, Allahım bana ödül vermezlermi oscar moscar:) " deyip forum kuruyor.

Neyse konu dağılmasın. Hiçkimse google ı şöyle kandırayım, böyle kandırayım demesin. Alnımın teriyle, şerefimle haysiyetimle ve en önemlisi becerim ile nasıl kazanırım diye düşünmeli.

Not: Kopyala yapıştır değildir. İstediğiniz yere kopyala yapıştır yapabilirsiniz. Kaynak göstermeye bile gerek yok...

RauL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Hocam kimse kimsenin bekçisi değil adam işini yapabiliyorsa helal olsun tutupta burada bu insanları eleştirme hakkımız yok sana göre yanlışsa uğramazsın sitesine olur biter, adsenseye gelince dün yine binlerce türk webmasterın hesabını banlamışlar nedensiz sebepsiz el koydukları para 1.000.000 usd den fazla, bu ülkede kimse adsenseyi savunmasın lütfen.

yazdığın yorumun noktasına dahi katılmıyorum.
Sen foruma zembille mi indin?
ne demek hakkımız yok? ne demek karışamayız?
birde helal olsunmuş muş.
kardeşim adsense türkiyede en büyük kazanç kapısı.
sen bu işlerden hiç anlamadığın daha piyasada yeni olduğun belli.
hiç olmazsa dolaş forumda öğren birşeyler.
hak yiyeni , insanları kandıranları sen helal olsun yapıyorsa diyemezsin. Eğer diyorsan sende onlar gibi yapıyorsun demekki.

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
allinurl daha önce karşılaşmamıştım , eyvallah

Maaşallah 3.000.000 forum :D

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Aslında Türk webmasterlar bir araya gelip bütün bu sahtekarları iyice bir elekten geçirip süzebilirler.
.

Sen ciddimisin :)
Birden fazla webmasterın bir araya gelmesi demek birden fazla problem yaratmak demektir :D
insanların çok fazla detaylarını bilmiyorum ama detaylı olarak tanıdıgım 25 webmaster varsa bunun 20 si hilekar. Sadece Türkiye'de değil tabi bu durum, beyni az çalışan insanın bulundugu her ülkede bolca vardır.

relax12345

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sen ciddimisin :)
Birden fazla webmasterın bir araya gelmesi demek birden fazla problem yaratmak demektir :D
insanların çok fazla detaylarını bilmiyorum ama detaylı olarak tanıdıgım 25 webmaster varsa bunun 20 si hilekar. Sadece Türkiye'de değil tabi bu durum, beyni az çalışan insanın bulundugu her ülkede bolca vardır.

Katılıyorum arkadaşım. Benimkisi tamamen hayal ürünü bir düşünce olmuş :D

Birşey daha söylemek lazım. İşini bilen webmasterın adsense çok fazla ihtiyacıda yoktur zaten. Reklam almak sanıldığı kadar uçuk zor bir olay değil. Tabi sitenin bir konusu olsun yeter.Hiçbirşey yapamadın konu ile ilgili kitap satarsın (yapanlar gördüm, ingilizce-türkçe üzerine bir sitede ingilizce-türkçe kitapları satılıyordu, eminim 3-5 tane kesin satıyorlardır..).

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5