İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Herkes Reseller Alabilecek !

Aktif Bilişim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Göremeden Karar Vermeyin Diyorum ;)

10 Gb Alan
200 Gb Bw
Kısıtlamasız MySQL
Kısıtlamasız SubDomain
Kısıtlamasız E-Mail

Aylık Sadece 20 YTL !

5 Gb Alan
100 Gb Bw
Kısıtlamasız MySQL
Kısıtlamasız SubDomain
Kısıtlamasız E-Mail

Aylık Sadece 10 YTL !

- Aktif Bilişim -

Güçlü Network Çözümleri
Network Connections...

www.aktifbilisim.net

[email protected]
[email protected]

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pardon bunlar kampanya fiyatlarınız mı yoksa genel satış fiyatlarınız mı?

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sakın ha bunlardan reseller yada host alayım demeyin. Mumkunse domain bile almayın. Senelerdir bu işin içindeyim. Bu kadar kötü hizmet veren başka bir yer görmedim.
Ne uptime ne hız ne teknik destek nede saygı bunlarda hiç biri yok. Aldıktan sonra şikayet de edemeyirsonuz arkadaşlar dedikleri şeyi aynen yazıyorum. Web sitelerim 1 hafta boyunca kapalı kaldı yani (5 saaat açık 7 saat kapalı) periodlarla 1 hafta....
Adamlar bana bizden satın almasaydınız begenmiyorsanız gidin başkasından alın diyebildiler.
Adamlar sunucu taşırlar sizden habersiz siteniz yine kapalı kalır başka yere taşınır ve görürsünüz ki siteniz eski bir yedekten yayına sokulmuştur. Yine adamlara Niye sitemi geri attınız bir cok şeyim silinmiş dediğimde. Napalım gece sunucuları taşıdık o saatte sizi nasıl bulalım diyebiliyorlar. Zahmet edipte kendileri o anki yedeği almıyorlar.

Daha bir sürü şey varda bunlarla ilgili buraya yazıp bunları meşhur etmeyeyim. Arkadaşlar ben sitelerimi zar zor kurtardım ellerinden Siz sakın ha bulaşmayın benim kadar şanslı olmayabilirsiniz Ayrıntıları öğrenmek istiyenler varsa PM ile ulaşabilirler.

Immunity

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,
Çok iyi kampanya ya da genel satış fiyatları, tebrik ederim. Firma sahibi olarak 10 tane 10 GB alasım geldi ki kullanıcılar artık can atacaktır. Gerçekten tekrar tekrar tebrik ediyorum sizi.
Stopajınızı ve vergi yükümlülüğünüzü de bu fiyatlar ardından sağlayabilmenizi de kutlamamak içten bile değil.

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hesaplamada ciddi hataların olduğu ortada burada verilen fiyatlara göre benim server almayı bırakıp arkdaştan reseller almam gerekiyor yani arkadaştan reseller paketleri alarak bi server yapabilirim kendime ve fiyatıda servera verdiğim paradan çok çok düşük olur

Bu verilen fiyatlarda ve yapılan alan/bw hesaplarında yanlışlık olmalı mantık kabul etmiyor çünki Stopaj ve vergi yi bile hesaba katmadığınızı var sayalım karı bırakın zarara dönük bi hesap.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar benim yazdığım yazıyı okumuyorsunuz galiba. Adamlar Şirket değiller zaten haliyle ne stopajı nede diğer vergileri. Doğru düzgün hizmet vermedikleri içinde, Tek hedefleri satmak gerisinin önemi yok onlar için.

Ke[R]eM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@ZanZa, içimden bir ses, arkadaşların kinaye yaptığını ve şirket olmadığına dokundurduklarını söylüyor. :) (Yanılıyorsam, kusuruma bakmayınız. :D )

HTservers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar benim yazdığım yazıyı okumuyorsunuz galiba. Adamlar Şirket değiller zaten haliyle ne stopajı nede diğer vergileri. Doğru düzgün hizmet vermedikleri içinde, Tek hedefleri satmak gerisinin önemi yok onlar için.

alakası yok.
ali nin sunucusuna 4 gün boyunca ağır botnet saldırısı vardı belirli saatlerde.

bu olaydan 1 hafta sonrada makinede sistem arızası cıktı.boot olmuyordu cent os.
zar zor kvm yardımıyla gunluk yedeklerı alabıldık ve reload os yaptık.Bu işlemleri bizzat ben gerçekleştirdim.

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hesaplamada ciddi hataların olduğu ortada burada verilen fiyatlara göre benim server almayı bırakıp arkdaştan reseller almam gerekiyor yani arkadaştan reseller paketleri alarak bi server yapabilirim kendime ve fiyatıda servera verdiğim paradan çok çok düşük olur

Bu verilen fiyatlarda ve yapılan alan/bw hesaplarında yanlışlık olmalı mantık kabul etmiyor çünki Stopaj ve vergi yi bile hesaba katmadığınızı var sayalım karı bırakın zarara dönük bi hesap.

Yaptıkları Bir Kampanyadır Ama Altına Not Düşmemesi Onun Hatası İkişer Tane Satılcak Diye.

Aktif Bilişim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sakın ha bunlardan reseller yada host alayım demeyin. Mumkunse domain bile almayın. Senelerdir bu işin içindeyim. Bu kadar kötü hizmet veren başka bir yer görmedim.
Ne uptime ne hız ne teknik destek nede saygı bunlarda hiç biri yok. Aldıktan sonra şikayet de edemeyirsonuz arkadaşlar dedikleri şeyi aynen yazıyorum. Web sitelerim 1 hafta boyunca kapalı kaldı yani (5 saaat açık 7 saat kapalı) periodlarla 1 hafta....
Adamlar bana bizden satın almasaydınız begenmiyorsanız gidin başkasından alın diyebildiler.
Adamlar sunucu taşırlar sizden habersiz siteniz yine kapalı kalır başka yere taşınır ve görürsünüz ki siteniz eski bir yedekten yayına sokulmuştur. Yine adamlara Niye sitemi geri attınız bir cok şeyim silinmiş dediğimde. Napalım gece sunucuları taşıdık o saatte sizi nasıl bulalım diyebiliyorlar. Zahmet edipte kendileri o anki yedeği almıyorlar.

Daha bir sürü şey varda bunlarla ilgili buraya yazıp bunları meşhur etmeyeyim. Arkadaşlar ben sitelerimi zar zor kurtardım ellerinden Siz sakın ha bulaşmayın benim kadar şanslı olmayabilirsiniz Ayrıntıları öğrenmek istiyenler varsa PM ile ulaşabilirler.

Ben dc değilimki Dc sorunlarına mani olamam.Serverı aniden taşımak zorunda kaldık.Bunu nababilirki Ayrıca 2 gündür msn den yazıyorum cvp vermiyorsun.
". Zahmet edipte kendileri o anki yedeği almıyorlar." demişsin yav azcık düşünebilsen server kapalıyken nası yedek alabilioruz ?

Aktif Bilişim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ayrıca Beyler Fiyatlarım Bunlar (kampanya).

O "Zanza" nın dediği aralar ev ayarlıyordum kabul ediorum msn de yoktum ama telefonlar vardı en azından.yeni evimde dsl 1-2 gün içinde takılacak 1-2 güne kadar msn de + sitede üyelik sistemi var ordan kendi paneliniz var vs vs her türlü ulaşabilirsiniz.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben daha neler anlatırımda sizi konu etmek istemiyorum burada. Aklı olan kimse şu yazılarımı gördükten sonra sizden ne host alır ne reseller.
Sizden Domainimi kurtarmak icin 3 kere isimtescilin ofisine gittigimi bilirim ben.
Bana maval okumayın. Elimde fatura olsaydı gerekli hukuki işlemleride başlatıyordum zaten. 2 Avukata sordum neler yapabilecegimi ikiside elimde fatura olmadıgı için pek şansımızın olmadıgını sölediler. 25 Gün boyunca sitelerim yarı acık yarı kapalı kaldı ordan oraya koşuşturmalarım cabası. Konuşmayacam diyorum tutamıyorum kendimi Beni binlerce dolar zarar sokabilirdiniz kıyısından döndüm Aman sizler benim yaptıgım hataya düşmeyiniz.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Göremeden Karar Vermeyin Diyorum ;)

10 Gb Alan
200 Gb Bw
Kısıtlamasız MySQL
Kısıtlamasız SubDomain
Kısıtlamasız E-Mail

Aylık Sadece 20 YTL !

5 Gb Alan
100 Gb Bw
Kısıtlamasız MySQL
Kısıtlamasız SubDomain
Kısıtlamasız E-Mail

Aylık Sadece 10 YTL !

- Aktif Bilişim -

Güçlü Network Çözümleri
Network Connections...

www.aktifbilisim.net

[email protected]
[email protected]

Aslinda buradan bir host alip free image server olarak kullanmak lazim bakalim kac gun dayanacak makina sonra hep birlikte satin aliriz :)

Aktif Bilişim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Onu ayarlarım Cpu kullanımı diye bişey var onu aşırı harcayan sitelere ne oldugunu herkes bilir.İstiyorsan verebilirim reseller alacaksan ;)

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bunlar Ticaretten falan anlamazlar. Kendinilerini r10 da fazlasıyla rezil ettiler zaten birde burada etmesinler.

Aktif Bilişim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zanzacım R10 dan rezil olup da banlanan kim ?

Forumdan 14 gün uzaklaştırıldın.
Nası dolandırıcı oldugumu anlatan bi yazı yaz bu 14 gün içinde sonra gel konu aç hosting şikayetlerinde ;)

Rezil olan sen oluyorsun bu durumda kusura bakma kardeşim :(

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Uzun uzun neler yaptıgınızı yazdım anlamak istemeyen anlamaz. Benim işim anlamak istiyenlerle. Siz bundan sonra nasıl host satacagınızı oturun dusunun.
Ayrıca oradaki mod arkadaşın ıspatla deyip forumdan uzaklaştırması ayrıca komik telekini güclerimle mi ıspatlayacaksam.

Aktif Bilişim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya bırak Allahını seversen ne yazdın abicim olayı bak anlatıorum baştan ve toplu bir şekilde ;
bak dostum şimdi sunucumuz 1 hafta günde uzun sürelerde kesinti yaşadı biliorum.Ağır botnet yedik ve bilirsin botnet in ne olduğunu ve ben hangi site üzerinden geldiğini araştırdım ve sonunda buldum ve sonra parasını geri iade edip gönderdim.Sorun düzeldi tam yoluna koyduk derken Sunucuda arıza meydana geldi reboot olmuyordu Dc ile görüştük format atıldı sunucuya hiç girilmiyordu.sağolsun UfukGedik arkadaşım halleti kwm paneli ile.O arada 2 gün aldı.O günden bu yana hiçbir kesinti yok.
Ve bunun için madur olan müşterilerimin hesaplarına 1 GB ÜCRETSİZ ALAN EKLEDİM!

Ve sen dolandırıcı dedin ? bunları değil (hikaye) benim açık yazıyorum bak ;
Nasıl bir dolandırıcı olduğumu ve nasıl dolandırdığımı açıklarsan sevinirim.

r10 dan bunun için banlandın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5