İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Herkese 30$ - 25$ bedava ..!

Z

zeloeee

Misafir
Ya arkadaşlar ben bu sisteme uye oldum bonuslarıda aldım yanlız bonusları aldım bir süre oynadıktan sonra dusuyorum we bir daha girmeye calıstıgımda su yazıyor.
'You are not allowed to log in.Please contact customer service for more information'
Bu ne demek arkadaşlar ben nie oynayamıyorum.eger yardımcı olucak birisi warsa sevinirim.Bonus fln mı gecti ne oldu lutfen yardımcı olun.

M

malatyasporlu

Misafir
güzelmişte biri bana qumar oynamayı öğretebilirmi ? bunu öğrendikten sonra malatyanın tek vegassuna gidip bi bakayım dedim almadılar :( bari burda deneyelim :)

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu işin sonu iyi degil birakin bu işleri az maz bir para kazaniyoruz netten onuda qumara vegasya harcamayin hayier gelmez boyle işlerden kimsede sana bedavadan para vermez bunuda iyi bilin

M

MrManson

Misafir
blackjack oynamayı biliyorsanız blackjack oynayın ama gercekten iyi taktik belirliyebiliyorsanız
kacta durmanız gerektiğini vs..

E

Expert

Misafir
www.vegasforumu.com 'da ayrıntılı bilgileri bulabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5