İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Herkese 30$ - 25$ bedava ..!

phuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
linkler silinmiştir. aktif değildir

linkler silinmiştir. aktif değildir

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki sen odeme aldın mı bu isten? gerci belirtmissin ama benim bildigim bu tip sitelerde parani cekebilmen icin para yatirman gerekli ama altinda da "no deposit" yazio.

phuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
usekes' Alıntı:
peki sen odeme aldın mı bu isten? gerci belirtmissin ama benim bildigim bu tip sitelerde parani cekebilmen icin para yatirman gerekli ama altinda da "no deposit" yazio.

ewt breakaway den odeme aldım,dier sitede ise bonusu kaybettim.
Boyle sitelerdeki bonuslar no deposit olarak geçer ve odeme alabilmeniz için gerekli kuralları yerine getirmeniz yeterlidir. Örneğin 10x oynama mecburiyeti vardır. bonusu 10 defa oynamadan çekemezsiniz gibi.

bunun dışında eğer ödeme yapmadan para çekemezsiniz die birşeyle karşılaşırsanızki ilk vegasda böyle bişi yok,minumum deposit 10$ dır bonusu 50 100 veya 200$ yaptınız diyelim depositi yatırıp parayı çekebilirsiniz. kazandığınız miktar depositi direk karşılar yani.

iyi kazançlar..

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1-) ilk oyun turkiyeyi desteklemiyor.
2-) kupon kodunu nereye yazcaz?

M

MrManson

Misafir
ben 25 doları 180 dolar yaptım mesela..
20$ depozit yatırsam cekebilirmiyim tüm parayı
10 oyun kuralı olsada 5 dolar oynayıp hadi hepsini kaybettim diyelim 50 eder
130$ bedava kalır yine ? vegas bunu düsünür sanırım , bende eskiden vegas isindeydim ama böyle bonus veren yerler cok vardı , böyle with. yapılanı ilk kez gördüm :)

phuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
turkiye seçilmiyorsa listede başka ülke seçin parayı neteller hesabınıza alacaksınız zaten ulke ile bir sorun çıkmaz. bende çıkmadı en azından..

vegas free no deposit bonusları örneğin 30$ ise 10x oynama kuralı varsa 300$ lık oyun oynamanız lazım.. ondan sonra çekebilrisiniz.. oyun listesindeki geçerli oyunlara bakın "risk statusundeki oyunlar kurala dahil" ..

kazanmak için orneğin paranızı ruletde sistemli bir şekilde arttırın.. orneğin 500$ yaptınız. risk statusundeki oyunlar kollu makineler mesela orda 10x oynama işini yerine getiririp orneğin 30$ bonus ->300$ hepsini kaybetseniz bile 200$ size kalır ve parayı çekebilirsiniz..

yazdıklarımın hepsi kendi free bonus deneyimlerimden aktarımlardır..

M

MrManson

Misafir
phuture' Alıntı:
turkiye seçilmiyorsa listede başka ülke seçin parayı neteller hesabınıza alacaksınız zaten ulke ile bir sorun çıkmaz. bende çıkmadı en azından..

vegas free no deposit bonusları örneğin 30$ ise 10x oynama kuralı varsa 300$ lık oyun oynamanız lazım.. ondan sonra çekebilrisiniz.. oyun listesindeki geçerli oyunlara bakın "risk statusundeki oyunlar kurala dahil" ..

kazanmak için orneğin paranızı ruletde sistemli bir şekilde arttırın.. orneğin 500$ yaptınız. risk statusundeki oyunlar kollu makineler mesela orda 10x oynama işini yerine getiririp orneğin 30$ bonus ->300$ hepsini kaybetseniz bile 200$ size kalır ve parayı çekebilirsiniz..

yazdıklarımın hepsi kendi free bonus deneyimlerimden aktarımlardır..

önemli olan soru su
o bonusu 250 dolar yaptik ornegin. 250 dolar yapinca biz kendi cc miz ile 20$ depozit yatırsak 270 dolar oalrak cekebilirmiyiz ? 30 oyun la yaparız zaten yapsak 270$ ı :) hadi diyelim depozitten sonrada 30 oyun gerekiyor
ozaman yine 270 dolar olur 5$ lık 30 oyun oynasan (rulet) hepsini kaybettin diyelim(ki cok zor bi ihtimal) 120$ kalır yine bedava ??

phuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
usekes' Alıntı:
ben bi soru sormustum bu kupon kodunu nereye yazacagiz die?

breakawy vegas programını yukledikten sonra giriş yap ve kasa tarafına geç ordan Redeem Coupon a tıklayıp kupon kodunu yazıyorsun ve bonus hesabında.

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 ) Her iki site içinde verilen mail adresine mail atmamız gerekiyor mu ?
2 ) neteller hesabı hakkında biraz detaylı açıklama yaparsanız sevinirim. Üye felan deilim biraz bilgilendiriseniz...

Kolay gelsin...

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
25 dolar depozit verdi ilk başta 30 dolar oldu sonra hepsini kaybettim geri :) canımız saolsun...
kolay gelsin.

secret

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
programı yükledim bonusu aldım rulet oynarken 29dolara çıktım. sonra rulette bi 0 geldi bir anda balance 0 oldu. sonra beni sistem dışarı attı. bir daha log in olamıyorum izin verilmiyor diyor ne yapabilirim para gittimi birşey yapmadım artık vermezlermi?

phuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
muratozcirpici' Alıntı:
1 ) Her iki site içinde verilen mail adresine mail atmamız gerekiyor mu ?
2 ) neteller hesabı hakkında biraz detaylı açıklama yaparsanız sevinirim. Üye felan deilim biraz bilgilendiriseniz...

Kolay gelsin...

-ilk site için programı yukledilten sonra verilen kodu kasa(bank) bolumunden Redeem Coupon a tıkladıktan sonra verilen kupon kodunu girmen yeterli para anında hesabına geçiyor.

-ikinci site için mail adresine kullanıcı numaranı free 30$ başlığı ile mail attıktan sonra hesabına geçiyorlar bonusu 1-2 gun içinde.

---NETELLER ???

Neteller, konusunda dünyanın en sorunsuz, hızlı ve kullanımı kolay sistemini sunar. Bugün dünyadaki hemen hemen tüm online vegaslar Neteller kabul etmektedir. Neteller ile kazandığınız parayı Türkiye'deki birçok bankanın makinelerinden TL olarak çekebilirsiniz.

NETELLER TAM OLARAK NEDİR?

Tüm dünyanın kullandığı, internet için özel olarak geliştirilmiş güvenli, hızlı ve kolay para yatırma - çekme sistemidir. Beş dakika içinde üye olarak bir Neteller Hesap Numarası, şifre ve güvenlik kodunuzu alabilirsiniz. Artık online vegaslar içindeki tüm para işlemlerinizde bu numarayı kullanabilirsiniz.

Kazançlarınızı isterseniz Neteller Kartı ile Türkiye'deki birçok bankadan (Yapı Kredi, Garanti, Citibank, vb.) çekebilirsiniz. ya

phuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
secret' Alıntı:
soruma cevap bekliyorum
sorun nedir tam anlamadım ama normalde vegas accountun "0" olsa bile giriş yapabilirsin sisteme..

rulette paranın hepsini mi kaybettin yoksa 0 geldikten sonrada paran kalıyormuydu hesapda* gerçi bunun sisteme girememenle bir alakası olamaz..

sen en iyisi sayfaya girip direk sorunu anlatan mail at.. account numaranı yazmayı untuma mailde.

phuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herkese 15$ bedava yeni bonus eklendi.. ! sayfanın başında bulabilirsiniz. hepsi toplu oldun diye oraya yazdım.

phuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herkese 15$ ve 41$ bedava 2 yeni bonus eklendi.. ! sayfanın başında bulabilirsiniz.

Cypher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bu konu baya ilginç.Bendede bi sistem var 20 usd depozit yaırdığında 500 usd bonus veriyor.Oyun oynamak için.Bunlar ilginç fakat hastalık oluyor.Neteller hesabı omayıpta açtırmak isteyen arkadaşlar.
1-Formu doldurduktan sonra alacağınız numara sizin herşeyiniz ve tabi bi security code var oda önemli unutursanız sisteme giremezsiniz.
2-Veritfy member olabilmek için CC ve kimlik bilgilerinizi e-maille scanelayıp atacaksınız onlara.
3-Onlar sizi telefonla arayıp bizim bankacıların sorduu klasik soruları sorup accountunuzu aktife edecekler.
4-Neteller genellikle vegaslarda kullanılan bir transfer şirketi.Merkezi CANADA.
5-Bu firma bence paypala,maypala ve diğer para transfer sistemlerine 5 basar.Lamer arkadaşlar daha iyisini bilir ama :),
6-Neteller Debit karta sahibim.Debit kart ile para çektiinizde %3,5 komisyon alıyor.Buda biline.

phuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sadece no deposit bonusları yazıyorum..para yatırma bonusunda yardımcı olabilirim.elimde birsürü para yatırılınca bonus kazandıran kuponlar var. ornek vermek gerekirse %350 %999 tarzında kuponlar. ustelik birkaç kerede kullanılabiliniyor.Para yatırıp oynamak isteyen arkadaşlar varsa E-Posta ile bana ulaşsın..
eğer talep çoksa burdanda yazabilirim. ama konu başlığı no-deposit free bonus olduğu için yazmıyorum..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5