İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Herkese Ücretsiz Linux Hosting !

Yesilmen1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkese Kolay Gelsin. Ben Aydın Yeşilmen , Şimdiye Kadar Yapmış Oldugum Bütün Paylaşımlar Web İşleriyle Ugraşmak İsteyen Gençlere Yönelik Oldu. Bu Yüzden Sürekli Elimden Geldigi Kadar Sizlere Yardımcı Olacam bunun Sözünü Vermek İsterim. Çogu Arkadaş Bilir Paylaştıgım Bir Çok Scripti Teamviewer , Telefon , Skype , Mail Üzerinden Sürekli Destek Verdim Ve Vermeye Devam Edecegim. Elimden Geldigi Kadar Sizleri O Gözleri Para İle Boyanan İnsanlara Minnet Ettirmeyecem.

bedava-hosting.gif

Bu Yüzden Aydın Yeşilmen Ve Datrom Hosting İş Birligiyle Herkese ÜCRETSİZ LİNUX HOSTİNG Veriyoruz.

Datrom Hosting ® gelişmiş yazılım altyapısı ve uzman kadrosu ile işletmeniz için web hosting, sunucu kiralama ve alan adı tescil hizmetleri sunar.

ŞARTLAR VE KOŞULLAR:

- Üyelik ve Adres Bilgileriniz Doğru ve Tam Olarak Girilmesi Gerekmektedir.
- Adutl, VVarez, Mp3, Upload/Download vb Amaçlı Kullanılamaz.
- Knight ve Metin2 Siteleri bu hizmetten yararlanamazlar.
- Bedava die ftpye shell, vvarez scprit dolduran olursa direk terminate yapılır.
- Bu hizmetten yararlananlar hizmet sözleşmemizi kabul etmiş sayılırlar.

Ayrıca Herkese Ücretsiz .TK Domain Hediye Ediyoruz.

Sipariş Linki : http://aydinyesilmen.com.tr/herkese-ucretsiz-linux-hosting-kacirmayin/

Hakan Damar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
İçimden bir ses bunun bir reklam çalışması olduğunu söylüyor ama iyiniyetine güveniyorum :)

Bir de TK domain'leri zaten ücretsiz değil mi?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5