İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Herkeseye uygun her isteğe uygun reklam seçenekleri kaçmaz TIKLA!!!

apostle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar Topluma hizmet bu reklam ücretleri hiç bir yerde Yok

www.komikizle.net video sitemizde

Extreme= http://extremetracking.com/open?login=komikizl

Pazartesi saat 17.00 itibari ile Sp2 aşan popup reklam alnımız boşalacaktır..

haftalık popup ücreti 20 ytl dir ayrıca aylık 75 ytl dir 2 haftalık popup satılmayacaktır.. seçnekler ya haftlaık yada aylık olarak düşünülmüştür...

[email protected] MSN adresimizden ulaşbilirsiniz....

bittimi hayır bitmedi :

yine aynı sitede anasayfaya 468*60 lık banner aylık 15 ytl dir gösterim sadece anasayfada olacaktır...

ayrıca sağda kayan banner olarak 120*200 boyutunda dikey banner aylık 30 ytl dir. ayrıca isteğinize göre çeşitli bölgelerde 120*60 lık banner ler ve video altı ayrıca menüye 250 tık garantili text reklamlarda verebiliriz...

bittimi hayır bitmedi....

2200+ tekilli forum sitesine banner her mesajın altında banner text reklam alınacaktır... fiyatlar çok daha uygundur...

hersayfada gösterim banner 468*60 15 ytl her mesajdan sonra gösterim 25 ytl avatar altı 120*200 banner 20 ytl www.yokyokbizde.com forum sitesi 7.600 üyeli minimum günlük 150 üye gelmektedir... text reklam hersayfada gösterim 7.5 ytl dir toplam sadece 5 boş alan bulunmaktadır.. yine [email protected] MSN adresinden bana ulaşabilirsiniz yada pm ile

Bitti mi hayır bitmedi.... :D:D

www.tombultube.net sitemizde http://extremetracking.com/open?login=tombultu extreme bu 2500+ tekil popup reklam haftalık 12 ytl hersayfada gösterilen banner 468*60 20 ytl anasayfada gösterilen banner 10 ytl sağda kayan banner 120*200 20 ytl hiti her gün artan sitemizde yine istedğinize bağlı reklam seçenekleri sunabiliriz....

apostle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeşim sürekli güncelleniyor napim verdiğim rahatsızlıktan dolayı özür dilerim tüm arkadaşlardan....

M

maiL

Misafir
şener şen in bi filminde kırılmaz tarak sattığı gibi reklam almak istiyosun sitene.
stratejin değişik enteresan

apostle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar komikizle.net 7.000+ tekile ulaştı pazartesi saat 17. 00 da boşalacak popup ücret sadece 20 ytl haflık yokmu isteyen!!!!

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
popup firefox ta çalışmıyor. özel bi reklam yada popup engelleme programı kullanmıyorum

apostle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
popup satılmıştır teşekkürler arkadaşlar

bu arada diğer tüm reklam seçeneklerimiz 3 sitede de decam ediyor... fiyatlarda yardımcı olamaya çalışırıım reklam vermek isteeyen arkadaşlara reklam konusndada yardımcı olarum günlük 250 tık 400 tık gibi :) [email protected] msn adresinden ulaşıp detayları öğrenebilirsiniz..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5