İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Herkesin Önerilerini Bekliyorum !!!

Lider

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Daha önce 1 ay uğraşıpta yapmış olduğum asp sitem biteli 3 gün geçmeden bi kaç sitede çalınarak yayınlandığını gördüm. Eminim bir çok webmaster arkadaşımında bu durum başlarına gelmiştir. Şimdi sitelerimi komple sıfırdan yapmaya karar verdim ama tekrar çalınmasından endişe etmekteyim. Bu konu ile ilgili önerilerinizi Lütfen paylaşın. Sitenin kopy lenmemesi için ne yapabilirim. Tşkler...

Lider

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ßurda sizden ßi yardım istedim Öneri ßekledim o kadar ki$i ßæqmı$ ßi kelime yazmamı$ neyse yazmayın
...

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uzucu bi durum, ancak; malesef kopyalamak isteyen kisiler ne yaparsan yap her sekilde icerigini calabilirler bunun icin neredeyse yapabilecen hicbirsey yok, istendikten sonra....

calindiktan sonra yapabilecegin seyler var dava acmak gibi...

Play

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
davaylada bi sonuç çıkacağını sanmam.

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha yeni gördüm msjı bildiğim bi kaç bişi yazayım

tasarımını bildiğim kadarı ile onaylatman gerekiyor,kodlaması vs. pek bilmiyorum ince ayrıntıları :) çalındığı taktirde avukat aracılığıyla site sahibine ve host firmasına dava açabiliyosun,
zahmetli ve para kaybı var

nokie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
kopyalanmasını engelleyemezsin işini bilen bir şekilde amacına ulaşıyor ama acemilerin işini zorlaştırmak istersen www.javascriptkit.com adresini baştan aşşağı incelemeni öneririm, şahsı bıktıracak faydalı java içeriği mevcut. iyi şanslar.

bu arada artık tasarım lisanslamada var, %100 tasarım sana ait ise bir araştır derim.

MéDicLiFé

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benimde bir önerim var. Kesinlikle ufak hosting şirketleri ile çalışmayın ucuz olduğuna bakarak ve biri size durduk yere sponsorluk vereceğim gel bana diyorsa da 2 kere düşünün servera aldığı gibi sizi hemen yedeklerinizi alıyor daha önce ben yaşadım aynı durumu vbulletin databasem forumlarda dağıtıldı.

Yalova77

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kendi deneyimlerime dayanarak söylüyorum bunları;
1- Host firmasını çok iyi seçiniz.
2- Panel şifrelerinizi en yakın arkadaşınız bile olsa paylaşmayın.
3- Şifreleri pc inzde veya mailiniz'de tutmayın. Mümkünse cep telefonuna sizin anlayabileceğiniz şekilde kısaltmalarla yazabilir veya varsa not defterine yazınız.(Önemli bir husus.)
4- Scriptiniz gerçekten çok iyise herhangi bir dosyasını şifreleyiniz. Bir çok şifreleme programları var.. Bunun için forumda arkadaşlardan rica edebilirsiniz.
5- Sakın olaki script'inizi kimseye yollamayınız. isterse babanızın oğlu olsun. ;) (Ne kadar önem verdiğinize bağlı scripte..)

Script'in çalınması gibi olaylar en çok bunlardan ibarettir. Gerisi sana kalmış. :)

Lider

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar yardımlarınız ve ilginiz için tşk ler.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
somut birşey çıkmadı ki teşekkür edesiniz, en azından benim için.
telif hakkı konusunda bilgimiz koca bir sıfır.
yabancı sitemde, telif hakları yüzünden hergün para harcamaktan da, uğraşmaktan da bıktım adamlarla. dmca ile her gün mailleşmek öyle zor geliyor ki msn adreslerini istedim. orada bir tek resim bile perişan ederken bizde adam siteyi komple alıyor açıyor, kimse birşey yapmıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5