İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

herkesin oyun sitesi olsun hemde cok ucuz bir fiyata !

jokerboy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Oyunumuz ogame tarzi online oyun
scriptidir. Orjinali Gnu lisanslıdır fakat turkce
degildir. Cevirisi bizim tarafımızdan
yapılmıstır..
Scriptimizde geniş özellikli admin paneli
bulunmaktadır.
Demo : www.uzaysavasi.tk
Kurulum Fiyatı : 10$ paypal veya turkcell mobil odeme
Satın almak için donerchief(at)hotmail.com
ekleyin...
Ya da buradan pm gonderin.... İsteyen
kişilere admin demosuda gormek icin giris
bilgileri verilir....
Şimdilik sadece 5 kişiye kuracağım...
Not : Karanlık madde sistemi de mevcuttur
fakat manuel olarak admin panelinden
eklemeniz gerekir ...

Ekleme: flood olacak ama almak istiyorsaniz fiyatta anlasabiliriz...

a4games

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siteye girdim oyun gibi bisey yok burda hepsi resim

jokerboy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
nasil hepsi resim kullanici adi ve sfire yazip oyuna giriliyor satis gunceldir mobil odemede kabul edebiliriz...

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Hocam bu script zaten bedava olarak odestek tarafından türkçeleştirilip yayınlandı. Siz ne gibi bir değişiklik yaptınız merak ediyorum ?

jokerboy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Hocam bu script zaten bedava olarak odestek tarafından türkçeleştirilip yayınlandı. Siz ne gibi bir değişiklik yaptınız merak ediyorum ?

hocam bu scriptin son sürümü onlar ne yaptı veya nasıl birşey yaptı bilmiyorum fakat ben ilk defa sizden duydum odesteki...

Scripti satışı güncel !

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Hocam odestek ogame scriptini geliştirip türkçeleştirmişti. Kendileri piyango sistemi karanlık madde satışı gibi eklentileri getirdiler. Admin panelinden bir demo verebilirseniz size odestek'in geliştirdiği scriptte olmayıp sizde olanları söylerim. pm alayım lütfen.

jokerboy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Hocam odestek ogame scriptini geliştirip türkçeleştirmişti. Kendileri piyango sistemi karanlık madde satışı gibi eklentileri getirdiler. Admin panelinden bir demo verebilirseniz size odestek'in geliştirdiği scriptte olmayıp sizde olanları söylerim. pm alayım lütfen.

pm gonderdim hocam..

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
arkadaş kendi türkçeleştirmiş yani öyle söylüyor. Sürüm başka deseniz türkçe çevirileri bu sürümün lang klasörüne bıraktığınızda aynı etkiyi gösterir diye düşünüyorum.

jokerboy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
baskalarinin bu scripti cevrip ucretsiz dagittigini bilsem hic cevirmezdim.. Madem oyle cok az bir fiyata scripti kurabilirim isteyen arkadaslara...

jokerboy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
fiyat 10 dolara dusurulmustur odeme secenkleri paypal ve turkcell mobil odeme olarak duzenlenmistir,..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5