İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

herşeyi erittik sanırım

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
olsun yaw benim gibi tamir düşmanları için çok bile. beni lastikçiye atsın o bile yeter :D
tornovida tutmasını bilmem ben :D

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
şaka maka cidden : sosyal ağ, iletişim vs. tarzı çılgın fikirleri olan varsa pm atsın bana.
şu bir gerçek ( sözüm meclisten dışarı tabi )internet kullanıcılarının %70-80 ( genel anlamda ) interneti aşk meşk iletişim chat cart curt flört eğlence vs..amaçlı kullanıyor. buna yönelik projesi olan, bu potansiyeli materyale çevirebilecek projeler olursa her şekilde desteklerim.. örnekler ortada facebook, myspace vs..bunlar hep sosyal ağ siteleri.
bu konsepte bire bire iletişim sunan projeler olursa ne ala.
programlama - alt yapı- teknik alt yapı - maddi destek her türlü imkanı sağlayabilirim.

arkadaşlık sitesi hariç. onların miladı doldu

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Bende hiçbir yerde olmayan ve süper bir proje var. Çok kalite domainde var konuyla alâkalı. Eminim ki baya kişinin ilgisini çekecek. 5 dilde yapmak istiyorum çünkü. Türkçe - İngilizce - Almanca - İsveççe - Bulgarca :D

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hitli sitem olsun dıye çok uğraştım hitli sitem var getırısınden çok goturusu oluşuyor oluştukca dert getırıyor bırı maıl atar şikayet eder oburu mal atar kufur eder durduk yerde az hıtlı doğru duzgun sıten olsun kafi, buyuk proje için buyuk oynamak lazım, adam mıcrosoftdan yardım almışda yapmış facebook
bugune kadar kım ekolay a yada mynete gıttı benım projem var desteklermısınız dedıkı :)

mustafa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adam mıcrosoftdan yardım almışda yapmış facebook
bugune kadar kım ekolay a yada mynete gıttı benım projem var desteklermısınız dedıkı :)

harbi doğru.proje olduktan sonra yardım alırsın.youtube da 1 milyon dolar ile kurulmuş diye biliyorum.Bakın koskoca Kanal D ye gitti pikniktube u açtı.Demekki onların da iştahı kabarıyor.Onlar da proje peşinde :)

batubilir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İnternet hayatinda 4-5 yil önce nakliyat siteleri çilginliği başladi zamanla herkes hevesini aldi
ardindan son 3 yildir büyük bir forum açma çilginliği başladi hemen hemen herkesin 3-4 forumu oldu halada günümüzde forumlar moda yakinda yavaş yavaş forumlarinda suyu çikip bu modada biter
youtube çilginliği ardindan çikan pikniktube ve sonrasinda coşan video sitesi çilginliği bu heveste şu siralar bitmek üzere

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
online müzik dinleme sitesi ve kaliteli ziyaretcilerin girdiği sitelere ufak reklamlarla genişletilebilir bence.

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cok uzun zamanlardan beri acık olan ve herhangi bir sıkıntı yaşamayan siteler var bildigim.

deviL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Biz Turklerde her iste oldugu gibi "hep bana nah saha" dusuncesi var.

+ Öyle bir milletizki,1 kelimede 5k hit varsa ve o kelimede ilk sıradalardaysan adam senden link isteyip linkini ddos zoruyla ekletebiliyor(Yakın arkadaşlarımın başına gelmiş mevzu), sizce TR sınırları içerisinde Türkçe içerikli bir projenin tutacağını hayal edebiliyormusunuz ? Ben pek edemiyorum :) Belki kötümser düşünüyorum ama farklı bir durumdan bahsetmek zor.

mustafa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aslında benim bir düşüncem var.Türkiyede benzeri var mı bilmiyorum ben görmedim.Türkiyede tutar mı onu da bilmiyorum.Ama sağlam reklam ile tutacağını umuyorum.İlgilenen varsa pm atsın.

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkiye'de 8-10 site dışında gerçek manada iddialı site yok. Bu durumda proje yokluğundan dert yanıyorsak girişimcilik nedir onu öğrenmemiz lazım önce(kendimi dışarıda bırakmıyorum) Aklıma şu geldi mesela; AB'ye ne zaman kızsak alternatif birlik yaratalım, Türk Birliği olalım, onla bunla pakt olalım diye atlıyoruz, bu tip yakınlaşmalara internet üzerinden adım atmak çok daha kolay, arada engel yok. Kaç tane böyle site gördük? Böyle bir network bile yok. Babelfish'den tercüme yapan ingilizce bayrak koyuyor sitenin sağ üstüne. Adsense'e kilitlenmiş olarak başlayınca bir yere varılmıyor haliyle. Hakikati takdir edip, birbirimizi desteklememiz şart, Fakat unutma bizi yaşatan tabiat dizeleriyle sonlandırıyorum yazımı.

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Online Muzik Dinlemeyi Avukata Sordum(İnternete Başlama Nedenimdi Bu Proje)

Muyapın Kafasına Uymazsa En Kazanclı Yerde Ceker Fişini Diyor

mustafa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkiyede proje tutturmak için bence öyle dehşet bir fikre ihtiyaç yok.Baksanıza GarantiArkadaş a şimdi bu proje mi.Bildiğin arkadaşlık sitesi.Ama adamlar kontör, sms, reklam derken kaç bin üye buldu.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5