İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hertürlü Domain Tescil 14 TL! .in 4 TL! E-Hizmettr.com Farkı İle!

asd2259

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet Arkadaşlar Vereceğim Kod İle Belirttiğim Yetkiliye Başvuru Yaptığınızda Domaininiz Sadece 14 TL! E-Hizmettr.Com Kalitesi İle Ödeme Koşulları Aynen Oradaki Belirtilenlerdir.5 Tane Tescil Ediceklere İndirim Yapabilirim.

iletişim: [email protected]
iletişim2: [email protected]

%80 İhtimal: 1. Açık Değilse 2. Açıktır. 2. Açık Değilse 1. Açıktır.

Not: Arkadaşlar Herhangi Bir Firma Süreklilik Anlaşması İle Anlaşırsa Ona Domain 12 TL ile Ücretlendirilecektir.

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Bu konu hakkında daha detaylı bilgi verebilirmisiniz.

asd2259

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet vereceğim kodu [email protected] msn deki yetkiliye belirtiyorsunuz istediğiniz domain tescil ediliyor ve ödemeyi onun belirttiği şekilde yapıyorsunuz burdaki fark bendeki kodu alıp ona gidenler indirimli alıyor direk gidenler standart fiyattan alıyor sorularınıza cevap vereririm

eFe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
peki aldığımız domainler kaç gün sonra yalan oluyor ? Daha sitelerinde kullandıkları script düzenini bile yapamamıslar kaliteli hizmet mi verecekler ? 5 TL Fazla olsun güvenli kaliteli sağlam yer olsun siteyi iyice inceleyin riski farkedersiniz.

asd2259

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki aldığımız domainler kaç gün sonra yalan oluyor ? Daha sitelerinde kullandıkları script düzenini bile yapamamıslar kaliteli hizmet mi verecekler ? 5 TL Fazla olsun güvenli kaliteli sağlam yer olsun siteyi iyice inceleyin riski farkedersiniz.

arkadaşım sen neden bahsediyorsun ya :mad: script düzenini yapamamışlar :mad: sanamı kaldı scriptin derdi :mad: şimdi gerekli yere rapor ediliyorsun ayrıca firmamızdan şikayetçi olanlar ve memnun olanlar alta yazsın bunun gibiler görsün :mad:

eFe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
arkadaşım sen neden bahsediyorsun ya :mad: script düzenini yapamamışlar :mad: sanamı kaldı scriptin derdi :mad: şimdi gerekli yere rapor ediliyorsun ayrıca firmamızdan şikayetçi olanlar ve memnun olanlar alta yazsın bunun gibiler görsün :mad:

Dilediğin yere şikayet et bu forum üyesiyim ve şüphe duydum bunuda paylaştım :D kolay gelsin

asd2259

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben size E-Hizmettr.com dan Diyorum Gelmiş İHS diyorsunuz :D Bu Millet Kafa :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5