İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hertürlü Site Alımı Yapılır.

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sahip olduğunuz ve gelir kazanamadığınız, size yükten ve uğraştan başka birşey kazandırmayan sitelerinizi satın alıyorum.

Günlük tekil hitiniz 100 den fazlaysa irtibata geçebilirsiniz.

Eğer satmak istediğiniz siteniz varsa Özel Mesaj ile bana bildirirseniz sevinirim.

Not : sitelerden gelir kazanmıyorsanız dememin sebebi verilecek ücretinde ona göre olmasıdır.

İstenen Bilgiler
site url,
günlük hit,
ban durumu,
ekleyecekleriniz,

şeklinde özel mesaj atın yada buraya yazın

Kavi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pm attım olumlu olumsuz dönerseniz sevinirim

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben hiç birinizi eklemiim siz özel mesajdan sitelerinizi bildirin alırsam eklerim

masterturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

gokhan4493

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adres: www.zihnimde. co m sadece adsenseden çok tıklamadan dolayı banlandı günlük tekil hit 6,7k lisanslı bir forumdur reklamstore+adtech gelirlidir görüşmke isterseniz sefir(at)zihnimde.c om ekleyebilirsiniz

eRCie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
pm yolladım iyi veya kötü pm ile yada msn yolu ile dönerseniz sevinirim iyi çalışmalar

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
kardeş siteyi alıyorum dedim 2 gündür ben herşeyi hazırladım. msn den yazıyorum cevap vermiyorsun burdan yazıyorumc evap vermiyorsun hani almıyacaksan söyle de ya başkasına bakayım yada kalsın alıcaksanda yapalım şu işi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5