İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hesabı kazançlara geçip, sonra onay alamayan oldumu?

M

Metalirik

Misafir
Arkadaşlar bu çok merak ettiğim bir konu, her ay sonu paralar, ödeme geçmişine kazanç olarak geçiyor peki bundan sonra onay alamayanlar oldumu? hile vs. sebebi ile cünkü hile vs. olsa daha önce müdahale eder google

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar kazançlara geçmesi hile yapmadığınız anlamına gelmez.. Tanıdıklarım var kazançlara geçipte atılan.. 20 - 25'ine kadar herşey olabilir..

M

Metalirik

Misafir
Şöyle diyeyim arkadaşım kazanc 20 dolarsa haziran ayı şimdi temmuzdayız halen o kazanc bile tehlikedemidir ?
Temmuzda o civar desek bunlar yani cek gönderilene kadar tehlikelimidir?

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer sen mesala agustosun 5'inde mesala bugün ciddi bir hile yaparsan kendi reklamına tıklamak gibi mesala.. O kazançlarında büyük bir ihitimal ödenmeyecektir..

Ama hazirandaki kazancın 20 dolarsa bu büyük ihitmalle incelenmiştir.. Ya da limiti geçmeni bekliyorlardır incelemek için..

Hocam dediğim gibi fazla detaya girme sen bu google'u anlamak gerçekten zor.. Akşam yatarken hile yaptığına inanmıyorsan sorun yoktur..

İyi çalışmalar..

M

Metalirik

Misafir
Ehe hile yapmadım içim rahat :)
Ama bu googleyi cidden anlamak zor evet nasıl ki microsoftun işletim sistemi kaynak kodları kapalı, bu adamlarında kendileri kapalı:)

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hile yapmadığına inanıyorsan kendin sorun yok hocam :) Sev devam et işini yap google amcada bırak algoritmalar türetsin :)

M

Metalirik

Misafir
Aynı ev adresi verilerek 2. bir isimle mesala annem adsense başvurusu olabilir mi ? :)

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Metalirik' Alıntı:
Aynı ev adresi verilerek 2. bir isimle mesala annem adsense başvurusu olabilir mi ? :)
ben kendi adıma aynıadres ile 2 başvuru yaptım ikiside onaylandı.annem adına yaptım 2 tane de onlarda onaylandı adreslerin hepsi aynı,harfi harfine aynı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5