İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hesabım 100 doları geçmiş çek nezaman kesilir

HolyBoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
slm arkadaşlar
yaklaşık 4 ayda ancak USD 101,22 dolar biriktirdim :D
bugün baktım USD 101,22 olmuş çek nezaman kesilir bileciğe nekadar zamanda gelir? teşekürler

M

Metalirik

Misafir
Ödemeleriniz bekletilmede değilse, yazıyla (elektronik posta dahil) aksi belirtilmedikçe ve kazancınız 100$ veya üzeri ise sitenizde Google reklamlarının görüntülendiği her takvim ay sonundan yaklaşık 30 gün sonra Google çekiniz gönderilecektir.

HolyBoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yani 9 cu ayın sonunde dhl ye vercekler peki kaç günde bileğie gelir
ha bu arada hala pin de gelmedi oda ayrı mesele

M

Metalirik

Misafir
AdSense çekleri birinci sınıf ABD postası ile gönderilir. Yayıncıların çekleri gönderilmesinden 2-3 hafta sonra alacaklarını umuyoruz. Buna rağmen, bazı durumlarda ödemelerin size ulaşması 6-9 hafta sürebilir. ABD yayıncıları için postalama tarihinden 30 gün sonra, uluslararası yayıncılar için 40 gün sonra yeniden ödeme isteklerini kabul ederiz

M

Metalirik

Misafir
Express için ;
Güvenli Ekspres Teslimatı, çekinizin size daha çabuk ve güvenli varmasından emin olabilirsiniz. Çekiniz gönderilmeye hazır olduğunda, çekinizi bir kurye servisine veririz - böylece gönderildikten 5-7 iş günü içerisinde çekinizin elinize geçmesini bekleyebilirsiniz.

M

Metalirik

Misafir
Bu arada kaç gündür pin kodu bekliyorsun ? ;)
Paranı biriktir bence express isteme 24 $ kesilir. + Banka kesecek sana birşey kalmaz. Yada isteyeceksen normal posta al ;)

HolyBoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla 2 haftadır bekliyom gelmedi bugün tekrar istettim
express istetmem zaten hoja bakada kescek bize bişi kalmaz

M

Metalirik

Misafir
1 aydan önce geleceğini sanmıyorum acele etme pin için ;)
Bazen 50 güne kadar da uzayabiliyor,ölme eşeğim ölme mevzusu :)

D

discoface

Misafir
Metalirik' Alıntı:
1 aydan önce geleceğini sanmıyorum acele etme pin için ;)
Bazen 50 güne kadar da uzayabiliyor,ölme eşeğim ölme mevzusu :)
acele etme pin için olurmu abi? sonuçta pin kodunu girmeden çek postalanmaz herhalde öyle değil mi? Bence acele et pin için çünkü daha pin gelecek,sonra da çek postalanacak ve çek gelecek..

L

LibRa

Misafir
Ama Bi Kere Pin Geldikten Sonra Ondan Sonra Dolarlar Yagiyor Bir Farki Yok Galiba :) Neyse Gelsin Su pinimde Size Hile Nasil Yapilir Gosteririm :) hadi kolay gelsin.

HolyBoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
libra belki şaka olarak söyledin hile yapmayı ama
hilesiz 4 ayda 100 doları anca tamamladım hile yapmadım fakat artık hile yapmadan nasıl daha fazla kazanılcağını örendim bu yüzden hile yapmayın bence arkadaşlar şıp ilk aylarda binlerce dolar beklemeyin sabredin emek sarf edin inanın karlılığını illa alırsınız

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5