İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

hesabım durduruldu ama halen açılmadı neden

geceyolcusu2002

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba. kişisel bir sitem var ve sitedeki yazıları çoğunlukla kendim hazırladığım gibi site ziyaretçilerimiz bize dosya göndererek katkıda bulunabiliyor. fakat çarşamba akşamı ziyaretçimizin birinin yolladığı dosyayı yayınladım diye reklamı göremedim ve mail adresime baktım ve uyarı maili gördüm. o yazıyı örnek göstererek telif hakkı demiş. telif hakkı nedeniyle kuralları ihlal ettiğim söyleniyor. hemen itiraz ettim. o yazıyı ve o arkadaşın yolladığı diğer yazıyı kaldırdım fakat şu saat (72 saatten fazla) oldu halen ne bir mail geldi ne de reklamlar görünmeye başladı. acaba durum nedir? nerden bileceğim ve ne yapmam gerekir.

nihattt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hocam biraz zaman alıyor sanırım. google türkiye otomatik cevapların dışında hemen dönmüyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5