İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hesabınızda Kalan Para???

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhablar bu google benim hesabımda

Hesabınızda kalan para: 1.206,44 - Ödeme yap

şeklinde bir şey diyor nedir bu bileniniz varmı yani ben daha bukardarlık reklam gösterebilirsmiyim? bi ara Ploop arkadaşımız bi kupon hediye etmişti hala o kuponun devamı ama anlamış değilim nedir diye?

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adwordste bug var, hizmet ayarlaması diye diye arka arkaya 80küsur para eklemiş.

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir şeyler var bu kuponda iki haftayı geçti sanırım bitmak bilmiyor hala canavar gibi çalışıyor valla eh napalım google düşünsün ben sefasını sürmeye devam ediyorum adresimide sahte verdim benide bulamaz :)

eflatun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
darkman' Alıntı:
bir şeyler var bu kuponda iki haftayı geçti sanırım bitmak bilmiyor hala canavar gibi çalışıyor valla eh napalım google düşünsün ben sefasını sürmeye devam ediyorum adresimide sahte verdim benide bulamaz :)

Hangi adresini sahte verdin
İstese öle bi bulurki şaşarsın:D Adam okadar ayrıntılı sistem kurmuş arada senimi kaçııracak hehehe tabe benide istese bulur bence..

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vallahi arkadaşlar benim hesapda 1500 dü hatta konu açtım.. ama hala hesap artıyo katlanarak bu gün 2100 olmuş ve reklamlar gösterimde sakata gelmemek için artık mail eçktim yetkililere adsenseden tam ban yemiştim 450 dolar alacağım kalmıştı iyi geldi valla..

Allah görür kullanırını..

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bendemi atsam acaba kıllandım şimdi ha bi b*k çıkmasın sonra üç kuruş kazancaz derken google ye 1200$ borçlanmayalım

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende bi mail attım çünkü günde 10 defa 89 dolar ekleyerek hesabım büyüyor kesinlikle bir iş var bunda google ye sonra bana gelipte para mara istemeyin dedim bakalım ne diyecekler gerçi cevap vermeleri 10 günü aşarya problem bende değil onlarda şakır şakır da reklamlar çıkıyor yav altın yumurtlayan kaz gibi valla gösterdikçe parada artıyor :)

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Refrer linklere baktıgınızda bakıyorsunuz oraya reklam yok ama reklam vermedınız.Bu durumda cache lemiş oldugu google reklamlarından gelıyor zıyaretcıler

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anladım ama bence bununla ilgisi yok adwords hesabımda da çalşıyor yani hesap kapanmadı hep param artıyor şuan 1200 ytl yi geçti

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google beni icraaya vermezse iyidir ha bi kupınla neredeyse 1000 ytl lik reklam gösterdim gerçi adres farklı ama genede tırsmaya başladım
ama hile falan yapmadım ki adam kendi arttırdı paramı hadi hayırlısı bakalım

F

fatihgoz

Misafir
Ben de de böyle bişi oldu. Hesabımda 1,200 ytl civarı para var nasıl oldu hayret. Sonu nereye çıkacak bakalım.

ConAir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
simdi pespese 80 kupon girebiliyorsun yani way be guzel bugmish

teodor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana da yollaya devam ediyor.. açtığım accountu falanda unuttum, öyle yolluyor bakalım nereye kadar yolluyacak..

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sahsen ben tirstim Actigim calisan butun kuponlari tek tek inceleyip reklam metnini ve url leri ilk basta degistirdim daha sonra Sildim
Bulmak istese cok rahat hepimizi bulur
belki 3-5 euronun pesinde kosmayabilir Ama 5 -10 binin pesinde kosabailir
birde kendimce bu kuponlarin 5 gun onceden bitirilmesinin bununla alakali diye dusunuyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5