İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hesabınızı Organik Şekilde Büyütüyorum ( Max 5 Kişi ile Sınırlı )

Hydra

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Merhabalar, Konu Multidir. Bilinen forumlara eski üyeliklerim mevcut burada üyeliğim yoktu aranıza yeni katıldım.

Yaptığım işleri aşağıda belirttim. Sıfırdan veya sahip olduğunuz devam eden Mizah, Kadın, Butik, Satış ve benzeri sayfalarınızı organik şekilde kasıp büyütüyorum. Hali hazırda çalıştığım sayfalar var, bazıları ile iş sonuna geldiğimizden boşluk oluştu.
Yaptığım işlemlerde şu kadar garanti takipçi kazanırsınız diyemiyorum ama sizi memnun edecek şekilde sayfanız aktif kitleye sahip olacaktır. Sayfanın büyümesi sektöre göre ve sayfa sahibinin paylaştığı içerik kalitesine göre değişkenlik gösterir. Anlaşıldıktan sonra ücret iadesi malesef yoktur.
Şimdilik maximum 5 kişiyle çalışacağım az ve öz olsun kaliteli iş olsun. Çok fazla olunca takip etmesi ve ilgilenmesi zor oluyor. Sayfalarınıza kendi sayfam gibi bakıp ilgileniyorum. Ekstra Editörlük istenirse özel pm yoluyla konuşulur.

7anzJm.png

1 HESAP AYLIK 100 TL

Foru Dışı Sadece Whatsapp : 544 979 82 altmışbir​

---- Önceki mesajınıza ilave bir mesaj daha yazdınız ----

güncel 2 kontenjan kaldı

Son düzenleme:

birseocu

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
hocam merhabalar kolay gelsin program ile mi yapıyorsun bu işlemi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5