İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hesap Aktivasyonu Sorunu Yaşayanlarr

S

serkanus

Misafir
Arkadaşlar

Google Adwords'de bir zamanlar hesap aktivasyonunda havale seçeneğini seçmeniz hesabın aktif olup kullanılmasında yeterliydi ancak Google bunu değiştirdi ve artık havale seçerseniz ödeme istiyor ödemeyi hesabında görünce hesabınızı aktif ediyor.

Ben şimdiye kadar hesap aktivasyonunda hiçbir sorun yaşamadım.
Tüm kuponlarımı BrokenPromises'den aldım. Mesela çarşamba günü 4 tane aldım teker teker havale seçeneğini seçtim aktivasyon kısmında orda çıkan eft hesabına 14 ytl gönderdim referans numaramı eft açıklaması olarak yazdım. ne mi oldu perşembe akşam 5 de hesaplar aktifti yani 24 saatte hesaplar aktif oldu. BrokenPromises forumda her zaman en ucuz adwords hizmeti veren, güvendiğimiz biri kimseye yanlışı olmadı hep saygılı ve çözümcü oldu.

Kupon alırsanız benim önerim kredi kartıyla felan hiç uğraşmayın havale/eft yapın kurtulun mis gibi sorunsuz hesabınızı kullanın.

aşağıdaki screenshot a bakarsanız hesap açılış ve aktivasyon tarihinin 1 gün sonrası olduğunu görebilirsiniz.

bakiye.jpg

BrokenPromises

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar gördügünüz gibi kuponları 14 ytl havale ederek 1-2 günde aktif edip kullanmak mümkün. Üstelik 14ytl yine hesaba ekleniyor. Tabi örnegin 35$'lik bir kupon için ödeme yapmaya degmez ama 100$'lük bir kupon için 14ytl havale etmek mantıklı. Üstelik en azından reklamlarınız durursa google'a mail atıp durumu sormaya nedeniniz olur.

100$'lük kuponlar hala satıştadır. Tanesi: 21ytl. Google'a 14ytl ödüyorsunuz: toplam 35YTL. Bana hesap için ödediginiz ücrete eşit.

Demir arkadaşımıza tecrübesini paylaştıgı için teşekkür ederim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5