İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

hesap doğrulama

umitvar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google hesabıma üst üste iki kez test ödemesi yapmış. birini dün, diğerini de ondan önceki gün yatırmış. doğrulamak için yatırılan paraların toplamını yazdım olmadı. ikisini ayrı ayrı yazdım yine olmadı. ne biçim iştir anlamadım gitti. bu adamlar oyun mu oynuyor bizle?

Dj B@mBaM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
banada yollamışlardı ama bi kere yolladılar ve hesaba girdim hiç bir sorun çıkmadı...Sende nasıl yaptılar ki bunu:S
Bir mail yaz istersen 3-4 içinde cvp geliyor..

Schzo*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bana da yardımcı olun lütfen test ödemesi 0.84 YTL olarak görünüyor fakat oraya bu miktarı girdiğimde yanlış diyor. Acaba $ kuruna göre karşılığını mı yazacağız yoksa oraya da YTL karşılığını mı yazacağız?

We've initiated a test deposit for the following account on Monday, November 13, 2006. Please check your bank account for this deposit in the next 10 days.

burdaki tarih Kasım'ın 13'ü diyor fakat elimdeki banka dekontunda İşlem Tarihi: 07/11/2006 olarak görünüyor. Acaba bundan kaynaklanan bir problem olabilirmi? Yardımcı olursanız sevinirim. İyi günler...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5