İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

hesap doğrulandı ama para yok

LuGeLaS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dün panelde eft göründü
ayaları vs yaptım. ve bugun girdim denk geliş bi sayı yazdım ve hesap onaylandı. ama hesapta para falan yok :D

ayrıca aynı hesabı iki kez ekemiştim. diğerini onaylayayım dedim. 3 kere yanlış girdim diye iptal etti. ama bu onaylandı.

şimdi ne yapmam gerekir. onaylanan hesabı default yapıp parayı oraya mı alsam. yanlışlıkla başka yere gidermi

???

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nasıl tutturdun hayret ediyorum ama sorun yaşıyabilirsin.
neden diceksin sonucta bu miktar senin hesabına daha gelmemiş ya gelmezse?
yani banka bilgileri dogru deilse boşuna paran ortada gezicek sonra yine googleye mail atıcaksın ödemeyi alamadım diye. yanlış birşey yapmışsın açıkçası.

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beklemekten başka çare var mı :) demekki doğru girmişsin. sen birde git sayısal loto oyna yada dünya kupasında final oynayacak iki takımdan en yüksek vereni oyna.

LuGeLaS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
troy' Alıntı:
beklemekten başka çare var mı demekki doğru girmişsin. sen birde git sayısal loto oyna yada dünya kupasında final oynayacak iki takımdan en yüksek vereni oyna.
:D

Romantik' Alıntı:
yani banka bilgileri dogru deilse boşuna paran ortada gezicek sonra yine googleye mail atıcaksın ödemeyi alamadım diye. yanlış birşey yapmışsın açıkçası.

peki diyelim hesap yanlış . benim hesabım yerine başka yere gitti veya hiç gitmedi. bu durumda durumu bildirip çekle vs alma imkanım olurmu yoksa 1 bardak soğuk sumu içeryim:D

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
soguk su içebilirsin :D

dur simdi o suyu alıcak paranda yoktur google ödeme yapmadıgı icin ben verim suyu :p

LuGeLaS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bugun hesabıma BFS FINANCE LIMITED isimli hesaptan 1 ytl geldi. Fakat 2 tane hesap eklemiştim. İkiside aynı idi. Birini denk geliş onayladım. Diğerinde ise 3 kere yanlış girdiğim için onu iptal ettiler. Şimdi acaba bunlar hangi hesap için yoladılar. bunu nasıl öğrencez ?:D

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sonuçta 1. hesabını yanlış girerek kapamışsın 2. hesabınıda tuturmuşsun daha ne gireceksinki?

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
LuGeLaS' Alıntı:
kapanan ikinci hesap var onda sanırım 62 girdim.
karıştır gitti valla:D

Garanti için Banka kodu 062 veya 62 aynı şeydir sorun çıkmaz. Şu şekilde de girebilirsiniz; 0062.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5